Kocham Cię Mamo!!!!

Obrazek artykułu
To książka, która opowiada zarówno o miłości jak i o umiejętności prawdziwego przebaczenia; adresowana do czytelników w każdym wieku.
Kocham Cię Mamo" -  jest książką, w której pewna kobieta na skutek losowych wydarzeń decyduje się opisać swój życiorys i przesłać go pewnemu mężczyźnie. Autorką książki jest Justyna Ewelina Depta, która zadebiutowała książką "Senne wskazówki".

Fabuła rozpoczyna się, kiedy Marek otrzymuje zwięzły list oraz paczkę. Czytając historię Karoliny zaczyna poznawać jej fascynujące i w dużej mierze tragiczne życie oraz na rozumieć zawiłe koleje jej losu.

Kiedy Marek otrzymuje paczkę od kobiety, której szczerze nienawidzi nawet nie dopuszcza do siebie myśli, że mógłby ją otworzyć. Jednak pod wpływem nieustannych nalegań żony decyduje się na to i tak zaczyna się niesamowita opowieść, która sprawi, że mężczyzna odzyska wewnętrzny spokój i dowie się zaskakujących faktów o swojej przeszłości.

 

   Karolina jest szesnastoletnią dziewczyną mieszkającą w Opolu wraz z rodzicami. Rygorystyczny ojciec często lubiący zaglądać do kieliszka chciałby tylko kierować życiem córki. Dziewczyna nie może znaleźć oparcia w matce, która całkowicie podporządkowuje się woli męża.

   Jednak jedno przypadkowe spotkanie sprawia, że życie Karoliny całkowicie się zmienia.

   Milicyjne przesłuchanie, zeznania w sądzie, odejście ukochanego oraz żądny zemsty przestępca to tylko niektóre z perypetii, które spotykają główną bohaterkę; a całość prowadzi do zaskakującego zakończenia.

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl