Dzieci Jonasza

| Dodano: 27 marzec 2015 | Dodana przez:

Share

Okładka

Twoja ocena

„Dzieci Jonasza” Joanny Stańdy są zbiorem nowel o samotności, smutku, bólu, o ludzkich wadach i słabościach, lękach i poczuciu winy. Są też jednocześnie wyznaniem wiary w to, że wszystko, co dzieje się w naszym życiu ma sens i jeśli nie będziemy się buntować przeciwko losowi lecz z rozwagą, mądrością oraz pokorą zechcemy przyjąć to, co nam zsyła, wszystko powinno potoczyć się pomyślnie. Nawet jeśli tę pomyślność czas z ciemnymi, burzowymi chmurami.

Źródło: http://www.ebooki123.pl/dzieci-jonasza_p422 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Dzieci Jonasza"

Nowa opinia

Recenzje dla: "Dzieci Jonasza"

Czy nadzieja umiera ostatnia?

Wstyd mi, bo po raz pierwszy nie rozumiem sensu książki. Wstyd jak diabli, bo przeczytałam i po raz pierwszy nie wyniosłam z niej nic dla siebie. Może dlatego, że ostatnio mam alergię na smutne opowieści? A może dlatego, że spodziewałam się czegoś z happy-endem, dającego nadzieję i power do działania? Pewnie wszystko złożyło się na moją opinię o lekturze. Tak czy inaczej w Święta usiadłam sobie spokojnie na kanapie i praktycznie na raz przeczytałam „Dzieci Jonasza” Joanny Stańdy. Zaraz wyjaśnię,...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl