Warto czytać dobre książki o seksie

Obrazek artykułu
Właściwie opisane sceny łóżkowe rozbudzają zmysły i zaostrzają apetyt na seks, dlatego warto czytać dobre erotyki i książki o seksie.

Seksualność to jeden z najpopularniejszych tematów, dlatego poświęca mu się tak wiele uwagi. Okazuje się, że większość z nas z zaciekawieniem czyta artykuły na temat zachowań płciowych. Dlaczego? Powodów jest cała masa, ale najczęściej kieruje nami potrzeba ocenienia siebie na tle innych oraz poszukiwanie porad, jak uatrakcyjnić pożycie i rozbudzić libido.


Przeczytawszy nadmierną ilość „złotych porad” możemy dojść do wniosku, że kochamy się za rzadko i nie potrafimy dobrać afrodyzjaków, które odmieniłyby ten stan rzeczy. Zamiast popadać w kompleksy i rezygnować z dalszych prób warto zacząć czytać dobre książki o seksie.


Właściwa książka rozbudzi naszą wyobraźnię i zaostrzy apetyt na seks, dlatego warto poznać kilka świetnych erotyków.   Na pewno nie przejdziemy obojętnie wobec książek Marty W. Staniszewskiej . Powieść  „Nigdy cię nie zapomniałam”, została gorąco przyjętą przez czytelników, których urzekła historia Sophie i Aleksa. Tych dwojga młodych, obdarzonych wysokim libido przedstawicieli młodego pokolenia połączył namiętny romans i skomplikowane uczucie. Przewrotny los sprawił, że kochankowie zostali rozdzieleni, ale na szczęście było im dane spotkać się ponownie. Dzięki drugiej części erotyku pod tytułem – „Nigdy nie pozwolę ci odejść” poznamy dalsze perypetie pary, która pokonuje życiowe przeszkody na nowo podsycając łączącą ich namiętność.
 Kolejną propozycją jest Seria Ciszy Alicji Masłowskiej – Burnos. Pierwsza cześć serii, książka - "Nie wchodź w moją ciszę" to dramat psychologiczno-erotyczny z elementem kryminału. Główna bohaterka Maja zmaga się z problemem pracoholizmu i perfekcjonizmu. W jej życiu jeszcze długo nic mogłoby się nie zmienić, ale na jej drodze pojawi się charyzmatyczny Adam. Płomienny romans, który połączy parę rozpala zmysły, ale tych dwoje będzie musiało walczyć o swe uczycie. Dalsze perypetie Mai i Adama poznamy dzięki kolejnej książce z serii - "Odprowadzam ciszę". Lektura przekona nas, że miłość to uczucie zdolne przetrwać wszystko.
 

Na uwagę zasługuje także książka „Tajemniczy zapach szczęścia” autorstwa  Anety Jaroszczak. Ta zmysłowa powieść erotyczna przekona nas, że zawsze warto walczyć o swoje szczęście. Aldona, główna bohaterka jest dojrzałą kobietą, która dojrzewa, by odmienić swój los. Jej synowie już dawno ułożyli sobie życie, a romanse męża stają się nie do zniesienia. Rozwód stanie się pierwszym krokiem do wolności, a kolejnym będzie namiętny romans…
 

Wszystkie erotyki i książki o seksie znajdziemy na stronie: http://tylkorelaks.pl/15-romans-i-erotykaOd 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl