Walentynki z książką

Obrazek artykułu
Tegoroczne walentynki mogą okazać się niezwykłe jeżeli na upominek dla ukochanej osoby wybierzemy odpowiednią książkę.

14 lutego ponownie obchodzić będziemy święto, którego nazwa pochodzi od patrona zakochanych – św. Walentego. Zgodnie ze zwyczajem w dniu tym powinniśmy obdarować ukochaną osobę upominkiem. Drobny podarek to niezwykle miły gest, który może „przekazać” wszystko co niewypowiedziane…


Najlepszym podarkiem na walentynki jest książka. Dlaczego? Ponieważ celowo dobrana tematyka może ułatwić nam wyrażenie uczuć, którymi darzymy daną osobę. Bez względu na to, komu zechcemy wręczyć prezent na walentynki, książka sprawi, że słowo „kocham” nabierze głębszego wyrazu.


Pozycji, które można ofiarować paniom jest cała masa, ale niektóre zasługują na szczególną uwagę. Na pewno każda kobieta ucieszy się otrzymując książkę „I obiecuję ci miłość” autorstwa Marty W. Staniszewskiej. Ta erotyczna powieść o prozie życia i nieopisanej sile miłości pozwala przeżyć wiele niezapomnianych emocji. Izabella, główna bohaterka tkwi w nieudanym, toksycznym małżeństwie. Rozwód stanie się pierwszym krokiem na drodze do wolności, ale wszystko zacznie się zmieniać dopiero, gdy na jej drodze pojawi się Wincent…Książka do kupienia w księgarni wydawnictwa Psychoskok.


Kolejna książka, której nie można pominąć to powieść „Moje życie bez ciebie” autorstwa  Anny Wysockiej – Kalkowskiej. Pozycja dostarcza silnych wzruszeń, ponieważ autorka znana z umiejętności opisywania stanów emocjonalnych, tym razem zmierzyła się z tematyką żałoby. Agata, główna bohaterka i narratorka powieści musi nauczyć się żyć bez ukochanego męża. Strata odciska piętno na życiu emocjonalnym i towarzyskim, ale pomimo bólu trzeba podążać naprzód i stopniowo przejść przez wszystkie etapy żałoby. 

Książka do kupienia w księgarni wydawnictwa Psychoskok.


Panowie z pewnością także będą zadowoleni, gdy na walentynki otrzymają książkę. Oczywiście warto pamiętać, że uczucie powinno jedynie dopełniać treść lektury. Mężczyźni zwykli cenić sensację, kryminały czy thrillery, czyli książki pozwalające przeżyć silne emocje.


Powieści Michała Krupy na pewno doskonale sprawdzą się w roli prezentu. Autor znany jest z charakterystycznego poczucia humoru oraz niepowtarzalnego stylu, który pozwala łączyć czarny humor z przerysowaną brutalnością. Pośród książek autora znajdziemy komedie obyczajowo   sensacyjne i przepełnioną brutalnością akcję, czyli to co panowie lubią najbardziej.Więcej o autorze na stronie: http://www.psychoskok.pl/autorzy/michal-krupaZ całą pewnością żaden mężczyzna nie przejdzie obojętnie wobec książek Jolanty Mari Kalety. Wrocławskiej pisarki, która od dłuższego czasu odkrywa sekrety Dolnego Śląska. Autorka z wykształcenia jest historykiem, ale przyznaje, że prawdziwą miłością pozostaje archeologia. Najpewniej właśnie ta niezrealizowana pasja sprawia, że pisarka cyklicznie udaje się na wizje lokalne, przeszukuje materiały źródłowe i prowadzi „literackie wykopaliska”, by ostatecznie oddać w ręce czytelników swe naznaczone historia powieści.Więcej o autorce na stronie: http://www.psychoskok.pl/autorzy/jolanta-maria-kaleta

Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz
awatar
anonimowy

20 styczeń 2017  o  12:56

Hmmm interesujące <@@>
awatar
anonimowy

20 styczeń 2017  o  12:55

Mnie zaciekawiła J. M. Kaleta - mam kilka jej książek, ale nie najnowszą
awatar
anonimowy

20 styczeń 2017  o  12:54

Interesujące książki - skuszę się ;)

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl