Najlepsze autorki powieści obyczajowych

Obrazek artykułu
Mistrzynie powieści obyczajowych czerpią tematy z prawdziwego życia. W ich książkach znajdziemy znane nam problemy.

Wielu czytelników wybiera powieści realistyczne, szukając odniesień do własnego życia. Wciągająca fabuła, wszechwiedzący narrator i obrazowe opisy to atut książki. Za każdym razem najważniejsi okazują się jednak bohaterowie. To ich losy wciągają bez reszty.


Powieści obyczajowe cieszą się niemalejącą popularnością. Gatunek przyciąga wielokrotnie, ujmując konkretny problem. Fakt, że narrator powstrzymuje się od zbędnych komentarzy, cieszy. Właśnie dzięki temu czytelnicy mogą dokonać swobodnej oceny każdej z postaci.


Wielowątkowa fabuła wciąga bez reszty. Przedstawiane historie hipnotyzują, nie pozwalając oderwać się od lektury. Czytając, głęboko przeżywamy każdą sytuację. I choć wiemy, że to jedynie literacka fikcja odczuwamy prawdziwe emocje.


Najlepsze autorki powieści obyczajowych zasługują na miano mistrzyń. Prezentują czytelnikom niezwykłe, często prawdziwe historie. Ponadto potrafią wyraziście opisywać stany przeżywane przez bohaterów. Właśnie dzięki temu stają nam się niezwykle bliscy. Warto poznać autorki, które sprawdzają się w tym gatunku. Ich książki poruszą nas do głębi, na długo zapadając w pamięci. 


Mistrzynie powieści obyczajowych — poznaj najlepsze

http://www.psychoskok.pl/aktualnosci/mistrzynie-powiesci-obyczajowych-poznaj-najlepsze-autorki


Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl