Amfetamina - narkotyzująca książka

Obrazek artykułu
Książki Stefani Jagielnickiej hipnotyzują, a ostatnia powieść autorki jest dosłownie niczym tytułowy narkotyk.

Koleje losu sprawiły, że Stefania Jagielnicka zamieszkuje w Wiedniu, ale jej powieści cyklicznie docierają na polski rynek. Dotychczas drukiem ukazało się dwadzieścia powieści autorki i z całą pewnością nie są to wszystkie, które dotrą do czytelników. Zdaje się, że Stefania Jagielnicka dysponuje niewyczerpaną dozą pomysłów i nie zamierza zaprzestać pisania. Charakterystyczny styl ujmowania opisywanej rzeczywistości, który zdaje się zdradzać reporterską przeszłość, czyni książki niezwykle przyjemnymi w odbiorze.


"Amfetamina" - najnowszy, thriller psychologiczny Stefani Jagielnickiej


Niebywale trudnym, a może nawet niemożliwym byłoby wskazanie wszystkich książek autorki w jednym, krótkim tekście, dlatego skupmy się na ostatniej powieści. Tym razem Stefania Jagielnicka oddaje w ręce czytelników thriller psychologiczny z niebywale zaskakującym zakończeniem. Iza, główna bohaterka, piękna diwa operowa zdaje się spełnioną kobietą. Niestety, gdy przyjdzie nam bliżej ją poznać okaże się, że jak do tej pory nie zdołała odnaleźć czasu, by poukładać swoje życie. Kariera zawodowa oraz liczne romanse to stanowczo za mało, ale czy starczy jej czasu na nadrobienie „życiowych zaległości”.


Czas jest nieubłagany podobnież jak los. Aktualny kochanek bohaterki odnajduje szczęście w ramionach innej śpiewaczki, która zamierza zastąpić Izę na scenie i w łóżku. Podstępny plan może się udać ponieważ niewierny kochanek daje namówić się aktualnej oblubienicy, by zatruć Izę amfetaminą…


„Amfetamina” Stefani Jagielnickiej to powieść, po którą należy sięgnąć bez względu na to czy czytaliśmy wcześniejsze książki autorki. Zakończenie książki z pewnością nas zaskoczy, a świadomi jak niebywały jest kunszt pisarki, z przyjemnością sięgniemy po kolejną z jej pozycji.


 Zobacz na stronie http://www.psychoskok.pl/autorzy/stefania-jagielnicka/


 Książka do kupienia na stronie - http://bonito.pl/k-1355951-amfetamina

 

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl