Miłość, która przetrwa wszystko

Obrazek artykułu
Miłość to uczucie, o którym marzymy wszyscy. Ale czy, gdy już będzie nam dane spotkać drugą połowę zdołamy pokonać każdą przeszkodę, którą postawi przed nami przewrotny los?
Zdaje się, że miłość to temat niewyczerpany i ponadczasowy. Uczucie, które od zawsze splata ze sobą ludzkie losy okazuje się być nieodgadnioną tajemnicą. Jednym słowem – miłość, nieudolnie próbujemy przecież określić niepowtarzalne relacje międzyludzkie. Historia każdego związku jest inna, ale czy którykolwiek łączy miłość zdolna przetrwać każdą próbę?

Możliwe, że na to pytanie trudno będzie udzielić jednoznaczną odpowiedź, ale poznanie niezwykłej, pełnej emocjonujących zwrotów akcji historii ułatwi nam zadanie. 

Marta W. Staniszewska oddała w ręce czytelników powieść „Nigdy cię nie zapomniałam”. Losy głównych bohaterów – Sophie i Aleksa, dosłownie magnetyzują. Okazuje się, że uczucie, które niespodziewanie połączy tych przedstawicieli młodego pokolenia, będzie trudniejsze niż mogliśmy przewidywać.

Sophie i Aleks dopiero zaczynają kształtować swą przyszłość. Wysokie libido ułatwia nawiązywanie fizycznej relacji, ale to za mało, by zbudować trwały związek. Doskonale wie o tym Sophie, która po pierwszym spotkaniu liczyła na kolejne oraz Aleks, który w wyniku tragicznych wydarzeń nie pojawił się na nim. 

Po pięciu latach kochankowie przypadkowo spotkają się, i nagle okaże się, że namiętność i żarliwe uczucie nabiera nowych sił… 

Historia Sophie i Aleksa naznaczona jest wieloma nieprzewidywalnymi zwrotami akcji, dlatego opowiedzenie jej na stronicach jednej powieści okazało się niemożliwym.


Kontynuację losów pary odnajdujemy w drugiej części serii „Nigdy…”  - „Nigdy nie pozwolę ci odejść”. Tym razem przez moment pomyślimy, że po czasie niepewności nastała upragniona harmonia. Sophie i Aleks właśnie przygotowują się do ślubu i pozornie zdaje się, że nic nie powinno przerwać sielanki. Niestety przewrotny los, który cyklicznie stawia na drodze kochanków przeszkody i tym razem da o sobie znać. 

Ślub już niebawem. Aleks przygotowuje kolejne kontrakty, a Sophie za moment otworzy drugi salon urody. Co może się nie udać? Okazuje się, że wszystko, bo napięcie niebezpiecznie narasta. 

Na horyzoncie zaczynają pojawiać się byli kochankowie, narzeczeni, i ktoś kto zrobiłby wszystko, by zagrozić ich szczęściu. Czy Sophie i Aleks zdołają okiełznać codzienność i nie przeoczyć istotnych niuansów…. 

Trzydziestoletnia, atrakcyjna bizneswoman z sukcesami na koncie stanowczo nie zbliży się do mężczyzny, po którym może spodziewać się jedynie najgorszego. Mężczyźni nie są jej potrzebni do życia. Wierzy, że miłość to stos głupstw i bezużyteczna fatyga. Jeśli więc jesteś dostatecznie zuchwały i przebojowy zaryzykuj odrzucenie i podbij jej serce…

 

Pochłaniająca opowieść o kobiecie i mężczyźnie, którzy po życiu nie spodziewali się niczego, a otrzymali znacznie więcej niż tylko chwilowy flirt. Koniecznie przeczytajcie książkę Nigdy nie mówię nigdy.


Sięgając po książki Marty W. Staniszewskiej odnajdziemy odpowiedz na wszystkie nurtujące nas pytania i przekonamy się, czy miłość może przetrwać wszystko. A jeżeli nadal będzie nam mało możemy sięgnąć po inne emocjonujące historie miłosne, romanse, czy erotyki, które znajdziemy TUTAJ
Zapisz

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl