Książki o lekkim zabarwieniu erotycznym

Obrazek artykułu
Romantyczne historie miłosne i namiętne erotyki cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Czytelniczki potrafią docenić subtelność, bo perwersja nie zawsze przypada im do gustu. Książki o lekkim zabarwieniu erotycznym to gorąca propozycja dla spragnionych płomiennych, a zarazem delikatnych wrażeń.

Temat uczuć, które są w stanie zbliżyć do siebie dwie osoby, jest ponadczasowy. Miłość to emocja, której potrzebujemy wszyscy. Pragniemy kochać i być kochani. Świadomość, że dla kogokolwiek jesteśmy najważniejsi na świecie, jest nieoceniona. Jeżeli żar serc wzbudza w nas pożądanie, z czasem przekraczamy granice intymności, stając się sobie niezwykle bliscy. Jak zwykło  się pięknie mówić, możemy dzielić ze sobą ciało i dusze.


Książki o lekkim zabarwieniu erotycznym cieszą się coraz większą popularnością. To lektury, które wybierają przede wszystkim panie, choć panowie również potrafią się nimi interesować. Okazuje się, że przesłodzone historie miłosne i ckliwe romanse często dostarczają za mało ekscytacji. Perwersje natomiast rzadko komu przypadają do gustu.


Pragniemy przeżywać pełne namiętności uniesienia. Wzruszać się głęboko, przeżywać losy bohaterów, kibicować ich poczynaniom i przypatrywać się rodzącym się uczuciom. Książki o lekkim zabarwieniu erotycznym zagwarantują nam subtelne, poruszające  uniesienia.


Książki o zabarwieniu erotycznym

http://www.psychoskok.pl/aktualnosci/ksiazki-o-zabarwieniu-erotycznym


Polecane tytuły można wymieniać bez końca. Ponieważ jednak nie zdołamy sięgnąć po wszystkie, skupmy się na kliku najbardziej interesujących. Wielokrotnie liczy się przecież nie ilość, ale jakość.


Książka o lekkim zabarwieniu erotycznym to „Nigdy nie mówię nigdy”. Przyjdzie nam poznać piękną, choć skomplikowaną historię uczucia pomiędzy Samanthą a Henrym. Początkowo poznamy Samanthe jako ambitną, samowystarczalną singielkę. Kobieta nigdy nie myślała o zakładaniu rodziny, czy budowaniu trwałych, partnerskich relacji. Do poczucia szczęścia wystarczały jej sukcesy zawodowe i przelotne romanse. Nie była w stanie zmienić tego śmierć jej matki, uwagi przyjaciółki, czy udane życie rodzinne kuzynki. Dopiero poznanie Henrego sprawi, że Samantha zacznie się zmieniać. Powoli uwierzy w siłę miłości. Niestety tej parze nie od razu będzie dane zaznać szczęścia. Ich romans zapoczątkuję serię zdarzeń, które mogą tragicznie się zakończyć.Książka do nabycia na stronie:
http://www.psychoskok.pl/produkt/nigdy-nie-mowie-nigdy


Polecana książka o lekkim zabarwieniu erotycznym to „Cisza”. Jest to pasjonujący, psychologiczno-erotyczny dramat z elementami kryminału. Poznamy namiętną, ale trudną relację pomiędzy Mają, a Adamem. Maja to młoda, bardzo atrakcyjna pracoholiczka i perfekcjonistka z trudną przeszłością. Gdy pozna Adama, jej życie będzie miało szanse pozytywnie się odmienić. Mężczyzna spróbuje bowiem uwolnić ją ze szponów zgubnych nawyków. Przed parą wiele przeszkód. Niesprzyjającą osobą, która stanie na ich drodze, okaże się bezwzględny szef Mai, Albert Lenkiewicz. To on steruje korporacyjną machiną. Na szczęście miłość okaże się uczuciem zdolnym przetrwać wszystko. Ta książka gwarantuje nieprzewidywalne zwroty akcji i wiele emocjonujących zaskoczeń. Cenny jest także płynący z niej przekaz, który zwraca uwagę na dylematy współczesnych młodych ludzi. Konieczność wybierania pomiędzy karierą zawodową, a szczęściem rodzinnym.Książka do nabycia na stronie:
http://www.psychoskok.pl/produkt/cisza


Książka o lekkim zabarwieniu erotycznym to z pewnością „Finezja uczuć”. Będziemy przypatrywać się uczuciom, które połączą księdza z zamężną kobietą. Początkowo fabuła pozwoli nam poznać Alicję i Adama. Para ta wyda nam się typowym małżeństwem z wieloletnim stażem. Ona dba o dom, on ciężko pracuje. Trudne, ale całkiem zwyczajne realia. Niestety Alicja coraz bardziej zacznie odczuwać samotność. Brak męża uczyni ją łasą na przejawy czułości. Nie można więc dziwić się, że gdy na jej drodze stanie inny mężczyzna, pozwoli sobie na chwilę słabości. Ta piękna opowieść o sile uczuć i poczuciu obowiązku wobec najbliższych, nakaże zadać sobie ważne pytanie. Czy w purytańskim kraju miłość do księdza ma prawo istnieć?Książka do nabycia na stronie:
http://www.psychoskok.pl/produkt/finezja-uczuc-wydanie-ii-poprawione-i-uzupelnione

 

Książki o lekkim zabarwieniu erotycznym z pewnością zapewnią nam subtelne, poruszające  uniesienia. Jeżeli jednak zapragniemy silniejszych, pełnych pasji wrażeń, możemy sięgnąć po odważniejsze lektury, czyli pikantne erotyki i romanse.


Szminka, szpilki i seks, pikantne erotyki

http://www.psychoskok.pl/aktualnosci/szminka-szpilki-seks-pikantne-erotyki


Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl