Książka, którą musisz przeczytać

Obrazek artykułu
Pośród setek, tysięcy książek odnaleźć możemy te jedyne w swoim rodzaju. Książki, które rozbudzą nasze emocje i nigdy nie pozwolą o sobie zapomnieć. Czas aby poznać jedną z nich!

Z całą pewnością nigdy nie zdołamy przeczytać wszystkich wartościowych książek. Nawet najbardziej zagorzałym czytelnikom nie starczyłoby bowiem czasu. Inwestowanie w kurs szybkiego czytania niczego nie zmieni, więc najlepszym rozwiązaniem zdaje się świadomy dobór literatury.


W literackim rogu obfitości można się zagubić, dlatego warto skorzystać ze wskazówek pozostawianych przez innych, zadowolonych czytelników. Książki godne polecenia wzbudzają ogromne emocje i na długo zapadają w pamięci, stąd opinie, na ich temat pojawiają się cyklicznie. W tym roku głośno było na temat pozycji „Nie wchodź w moją ciszę”, która na długo przed planowaną premierą znalazła się na liście „13 premier książek 2016 roku, od których  z pewnością się nie oderwiemy”.


Czytelnicza intuicja okazała się niezawodna, ponieważ pozycja została entuzjastycznie przyjęta i zebrała masę pozytywnych recenzji. Tym samym należy uznać, że jest to książka, którą każdy powinien przeczytać,


Nie wchodź w moja ciszę” to psychologiczno-erotyczny dramat z elementem kryminału Alicji Masłowskiej – Burnos. Książka jest debiutem literackim autorki, a także pierwszą częścią „Trylogii ciszy”. Historia skomplikowanej relacji jaka połączyła 32 letnią singielkę Maję i charyzmatycznego Adama magnetyzuje. Dlaczego? Ponieważ nie jest to typowe „love story” lecz historia z głębokim przesłaniem, która niejednokrotnie nas zaskoczy.


Główna bohaterka Maja zmaga się z bardzo współczesnym problemem jakim jest pracoholizm. Ponadto ta młoda, piękna kobieta zdaje się uwieziona w sidłach perfekcjonizmu, który wymusza nadmierną kontrolę. Przypadkowe spotkanie z przystojnym deweloperem Adamem na zawsze odmieni jej życie, bo właśnie dla niego zechce rozpocząć walkę ze swymi zgubnymi nawykami. Skomplikowany lecz bardzo namiętny romans, które łączy tę parę sprawi, że na naszej twarzy niejednokrotnie zapłoną rumieńce. Musimy jednak pamiętać, że jest to to psychologiczno-erotyczny dramat z elementem kryminału, więc tuż obok miłości pojawią się takie uczucia jak: niepewność, strach, czy wewnętrzny ból… Przeczytanie książki „Nie wchodź w moja ciszę” sprawi, że zapragniemy poznać dalsze losy Adama I Mai. Na całe szczęście nie odczujemy rozczarowania, gdyż dostępna jest już kolejna cześć „Trylogii ciszy” zatytułowana ”Odprowadzam ciszę”. Uczucie, które połączyło parę ponownie zostanie wystawione na próbę. Napięcie niebezpiecznie wzrośnie ponieważ w tle wyraźnie zarysowuje się postać chorobliwie mściwego Alberta Lenkiewicza. 


Książka „Odprowadzam ciszę” dowodzi, że miłość jest w stanie wybawić człowieka z największych opresji. Kontynuacja losów Mai i Adama to również celująco zdany „egzamin” przez autorkę, która potwierdziła, że doskonale czuje się w gatunku jakim jest - thriller-psychologiczno- erotyczny.


----------------------------------


Książki do kupienia na stronie - http://bonito.pl/autor/alicja+maslowska+burnos/0


Na temat autorki na stronie - http://www.psychoskok.pl/autorzy/alicja-maslowska-burnos/


----------------------------------

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl