Poradniki – wsparcie dla każdego

Obrazek artykułu
Radzenie sobie z codziennymi obowiązkami to częstokroć prawdziwe wyzwanie. Bez wsparcia bywa ciężko, ale dzięki poradnikom znajdziesz rozwiązanie Twoich problemów i najpotrzebniejsze informacje.

Nigdy nie zdołamy posiąść całej wiedzy, poznać odpowiedzi na wszystkie pytania, przewidzieć sytuacji, z którymi przyjdzie nam się mierzyć. Na wsparcie osób trzecich również nie zawsze będziemy mogli liczyć. Co zrobić więc, gdy potrzebne nam wsparcie i dobra rada?


Bez względu na to z jakiego obszaru poszukujemy informacji, dzięki poradnikom z łatwością uzyskamy wartościowe porady, zaspokoimy swą ciekawość i odnajdziemy odpowiedz na każde pytanie.
Poradnikiem, po który z całą pewnością powinien sięgnąć każdy jest pozycja „Życie i zdrowie masz tylko jedno”, napisana przez Violettę Wróblewską, która na co dzień realizuje się jako , psychocoach, psycholog, trener rozwoju osobistego i nauczyciel akademicki.  Jest to jedyny tak obszerny poradnik na rynku księgarskim, który  na łamach 433 stron podzielonych na 34 rozdziały ujmuje interdyscyplinarną wiedzę. Dzięki temu poradnikowi  poznamy receptę na spokojne, radosne życie i wewnętrzną harmonię. Dowiemy się także, jak właściwie dbać o własne ciało, budować  bliskie relacje, dbać o udany związek, odkryć swą misję życiową, pokonywać choroby fizyczne i psychiczne, zdrowo się odżywiać, czy nadać głębszy sens swemu życiu.

Naszej uwadze z pewnością nie umknie również pozycja „Każdy może zarobić milion”, bo przecież każdy z nas chciałby osiągać stabilizację i od czasu do czasu pozwolić sobie na niewielkie przyjemności. Mariusz Sander oddał w ręce czytelników książkę, która pozwoli nam osiągnąć niezależność finansową. Dowiemy się z czego wynika nasza „niezaradność finansowa”, a także zapoznamy z obrazowymi przykładami, dzięki czemu będziemy mogli naprawić błędy przeszłości, opracować, a następnie realizować plan, który pozwoli nam osiągnąć upragniony sukces.
Ponieważ ostatnimi czasy bardzo popularny stał się termin „coaching”, wiele osób z pewnością zainteresuje poradnik Artura Tołłoczko - „Winnetou czyli krótki przewodnik po coachingu”. Dzięki pozycji zrozumiemy kim jest coach, a także weźmiemy udział w sesji coachingowej. Autor zawarł bowiem swój poradnik w formie zapisu spotkań z wyimaginowaną klientką, Beatą. Dzięki tej książce już nigdy nie odczujemy zakłopotania słysząc hasło „coaching”, zrozumiemy dlaczego w tytule figuruje imię bohatera książki Karola Maya, i stopniowo zaczniemy budować świetlaną przyszłość.
 

Oczywiście nie można zapomnieć o osobach, które poszukują wiadomości pozwalających walczyć z konkretną chorobą utrudniającą życie. Jarosław Niebrzydowski, ceniony lekarz reumatolog, internista, i homeopata oddał w ręce czytelników pozycję „Jak leczyć reumatoidalne zapalenie stawów” oraz „Jak leczyć osteoporozę". Za sprawą tych książek chorzy dowiedzą się jak modyfikować proces leczenia, by zahamować postęp choroby i stopniowo powrócić do dawnej sprawności. 

Oczywiście możemy poszukiwać porad odnoszących się do codziennych spraw, przestrzeni duchowej, biznesowej, czy emocjonalnej. W takim wypadku interesujące nas poradniki znajdziemy na stronie:  http://tylkorelaks.pl/16-poradniki

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl