TWOJE myśli mają wielką moc – Psychoterapia kwantowa

Obrazek artykułu
Czy wiedziałeś, że siła TWOICH myśli jest nieograniczona? Uznany lekarz dowodzi, że ich moc możesz wykorzystać w codziennym życiu za sprawą „Psychoterapii kwantowej”.

Psychologowie już dawno zdołali udowodnić, że nasze myśli wpływają na nasze życie. Okazuje się bowiem, że wielokrotnie powtarzamy konkretne „frazy myślowe”, a te z czasem stają się natrętnymi sentencjami, które odciskają swe piętno na naszym życiu. Utrwalane w ten sposób myśli tworzą bardzo silny system przekonań, który determinuje podejmowane przez nas działania.


Jeżeli nauczymy się kontrolować naturę swych dominujących myśli, zdołamy odmienić swój los i zaprogramować się na szczęście, zdrowie i sukces.  Jak tego dokonać? Wykorzystanie jedynie wiedzy psychologicznej może okazać się zabiegiem niewystarczającym, dlatego warto odwołać się także do medycyny i fizyki.

 

 Jerzy Lech Piechnik - uznany lekarz, autor ksiazki "Psychoterapia kwantowa. Myśli leczą, myśli zabijają." dowodzi, że kwanty mogą odmienić nasz los.Oczywiście kwanty, czyli najmniejsze porcje zdolne zmienić określoną wielkość fizyczną, same nie zdołają przejąć inicjatywy, dlatego musimy posiąść wiedzę, która ułatwi nam wykorzystanie ich właściwości. Tematyka może wydawać się trudną, ale autor zadbał, by czytelnicy z łatwością odkrywali kolejne treści . Pozycja celowo podzielona została na dwie części . Pierwsza pozwoli nam zrozumieć na czym polega komunikacja kwantowa ciała i umysłu, a kolejna wykorzystać zdobyte wiadomości w codziennym życiu.


Dzięki psychoterapii kwantowej z łatwością uporamy się z codziennymi problemami. Jerzy Lech Piechnik omówił także właściwości wykorzystywania hipnozy, czy medytacji. Prezentowane treści z pewnością pozytywnie nas zaskoczą. Okazuje się bowiem, że moc kwantów z powodzeniem można wykorzystać również, w ginekologii, by kobietom  łatwiej było rodzić.


Książka do kupienia na stronie: http://bonito.pl/k-1780062-psychoterapia-kwantowa-mysli-lecza-mysli-zabijaja

 

 

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl