Kiedy zaczyna, a kiedy kończy się miłość? - odpowiedź znajdziemy w książce „Całkiem przypadkiem”

Obrazek artykułu
Wszyscy pragniemy znaleźć osobę, z którą połączy nas trwałe, niezwykłe uczucie. Ale jak sprawdzić, kiedy zaczyna, a kiedy kończy się miłość? - odpowiedź znajdziemy w książce „Całkiem przypadkiem”.

Nim silne uczucie połączy dwoje ludzi, musi upłynąć sporo czasu. Każda historia miłosna zaczyna się od zauroczenia. Niepowtarzalnego momentu, w którym naszą uwagę przykuwa konkretna osoba. Fascynacja oraz pociąg fizyczny sprawia, że chcemy spędzać ze sobą coraz więcej czasu i zacieśniać kiełkującą więź, ale jak sprawdzić kiedy zaczyna, a kiedy kończy się miłość?


Książka „Całkiem przypadkiem” pozwoli nam znaleźć odpowiedz na to pytanie. Okazuje się bowiem, że miłość potrafi być niezwykle skomplikowana.Karol Machnowski, autor książki „Całkiem przypadkiem” oddał w ręce czytelników niezwykłą opowieść, która pozwoli nam zastanowić się, kiedy zauroczenie zmienia się w miłość, a także, kiedy uczucie dobiega końca.


Główni bohater opowieści bez pamięci zakocha się w „niewłaściwej kobiecie”. Fascynacja urodą i sposobem bycia wybranki sprawia, że nie potrafi przestać o niej myśleć, niestety, tych dwoje nigdy nie powinno połączyć uczucie. Wymieniane ukradkiem spojrzenia oraz SMS-y pozwalają nawiązać bardzo charakterystyczną relację. Czy korespondencja wystarczy, by tych dwoje połączyła miłość?


Niezaspokojone pragnienia pobudzają wyobraźnie. To właśnie dlatego, gdy kolejny raz ich drogi na moment się rozejdą, on nie będzie już pisać do niej lecz o niej… Pisana przez zakochanego mężczyznę powieść miała pozwolić zobrazować kiełkujące uczucie. Niestety z czasem zaciera się granica pomiędzy fikcją, a prawdą.


Fabuła tej książki zapisana została w formie SMS-ów, dzięki czemu zyskujemy wrażenie, że otrzymaliśmy dostęp do cudzej, intymnej korespondencji.


 

Książka do kupienia na stronie:  http://tylkorelaks.pl/29-calkiem-przypadkiem-9788379001699.html


Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl