Zrób krok do wolności finansowej

Obrazek artykułu
Bez pieniędzy komfortowe życie zdaje się niemożliwe, dlatego warto skorzystać z porad, które pozwolą znacząco poprawić naszą sytuację finansową.

Niezliczone ilości osób, każdego miesiąca rozważają zmianę pracy, bezskutecznie próbują znaleźć atrakcyjne stanowisko, minimalizują wydatki, decydują się na oszczędzanie. Niestety bardzo często próby poprawy sytuacji finansowej kończą się fiaskiem. Dlaczego?


Okazuje się, że niezależność finansowa jest osiągalna dla każdego. Stwierdzenie to nie jest jedynie chwytliwym sloganem, który ma zmotywować nas do podjęcia konkretnych działań. Okazuje się bowiem, że większość z nas nie potrafi właściwie zarządzać budżetem, przez co nie jesteśmy w stanie realnie wpłynąć na poprawę swej sytuacji bytowej.


Mariusz Sander, autor, który napisał jedyny w swoim rodzaju poradnik - „Każdy może zarobić milion”, skierowany do wszystkich, którzy pragną niezależności finansowej, przekona nas, że wyposażeni w odpowiednie wiadomości odmienimy swój los. Okazuje się bowiem, że nasza niezaradność w tym obszarze wynika z błędów edukacyjnych. Od najmłodszych lat uczeni jesteśmy, by zadowalać się minimum i  nie podejmować ryzyka. W ten oto sposób zachwiany zostaje prawidłowy rozwój inteligencji finansowej, która okazuje się niezbędną, by odnieść oczekiwany sukces.


Wszystkich błędów popełnionych w przeszłości nie zdołamy naprawić, ale dzięki tej książce nabędziemy wiedzę, dzięki której stworzymy i zrealizujemy plan pozwalający osiągnąć niezależność finansową. Mariusz Sander obrazowo odnosi się do tematyki, dzięki czemu łatwo zrozumiemy poruszane zagadnienia. Zaletą pozycji pozostają także konkretne przykłady. Przyglądając się działaniom innych osób, które zdołały osiągnąć sukces, zrozumiemy, że jest on osiągalny także dla nas.Audycja, w której Mariusz Sander wskazuje drogę do niezależności finansowej, szeroko opisaną w książce.  

Książka do kupienia na stronie: http://bonito.pl/k-1355345-kazdy-moze-zarobic-milion

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl