Poznaj dowody na życie po śmierci

Obrazek artykułu
Fizyczna śmierć to nieunikniona kolej rzeczy, ale czy oznacza ona koniec istnienia? Poznaj dowody na życie po śmierci, by przekonać się, że cielesny kres może oznaczać początek nowej drogi.

Tajemnica śmierci to temat, który od zawsze przykuwa uwagę. Któż z nas śmiertelników, nie chciałby bowiem wiedzieć, czy cielesny kres oznacza prawdziwy koniec istnienia? Skończoność i niepewność przeraża. Nie wiedząc, co nas czeka, gdy nasze ciało zacznie odmawiać posłuszeństwa snujemy bowiem przerażające wizje.


Ludzie wierzący mażą o raju lub obawiają się piekła, okultyści starają się posiąść wiedzę o rzeczach nie dostrzegalnych dla zmysłów, filozofowie analizują ludzką myśl, a naukowcy starają „wybadać” co dzieje się z naszą duszą, gdy umiera ciało itd…


Rozważaniom na temat życia pozagrobowego nie ma końca, ale poznanie kilku faktów może zniwelować nasz lęk i pomóc przygotować się na nieuniknione.


Michał Wancerz, autor pozycji „Wywiad ze śmiercią” przeprowadził obszerną rozmowę z człowiekiem, który doświadczył śmierci klinicznej.


Osoby, które doświadczają podobnych przeżyć najczęściej twierdzą, że było  im dane zajrzeć na „drugą stronę”. Niestety choć jednych przekroczenie granicy cielesnego bytu uczy, by z ufnością spoglądać w przyszłość, innych napawa przerażeniem. Dlaczego?


Na te i wiele innych pytań odpowie nam „Wywiad ze śmiercią”. 


Możemy być pewni, że po lekturze tej książki nasze życie już nigdy nie będzie takie samo…

 

Zapisz

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl