Gorąca lektura na zimne dni – „Przewodnik z Tybetu”

Obrazek artykułu
Niektóre książki potrafią podgrzać atmosferę, dlatego gdy pogodowa aura nie zachęca do spacerów, warto sięgnąć po lekturę, która do czerwoności rozpali nasze emocje.

Wietrzne, zimowe dni to doskonały czas, pozwalający zaszyć się w domowym zaciszu, by nadrobić czytelnicze braki. Odpowiednio dobrana lektura sprawi, że zapomnimy o niesprzyjającej pogodzie i miło spędzimy czas. Zdaje się, że książki sensacyjne i przygodowe to najlepsza lektura na zimę, ponieważ wartka, pełna zaskakujących zwrotów akcji fabuła z łatwością rozgrzeje atmosferę.


Sensacyjno- przygodowa książka – „Przewodnik z Tybetu. Na ścieżce przeznaczenia”, zabierze nas w niebywale gorącą, zimową podróż.


Autor, Ben Poll stworzył pełną zaskoczeń fabułę. Główny bohater Marek, po tragicznej śmierci rodziców postanowi na nowo ułożyć swe życie. Potrzeba odnalezienia sensu istnienia, który nada znaczenie chwilom skłoni go, by rozstać się z przeszłością i rozpocząć wszystko na nowo w odległym Tybecie.


Tybet zdaje się doskonałym miejscem, by odnaleźć wewnętrzny spokój. Marek zgłębiając wiedzę duchową i  poznając wschodnie sztuki walki stopniowo odzyskuje równowagę. Nie minie jednak moment, gdy zdecyduje się, by zostać przewodnikiem dla tybetańskich uchodźców. Pokonywanie tybetańskich punktów kontrolnych i chińskich posterunków to prawdziwe wyzwanie, ale Markowi z pewnością przyda się tego rodzaju doświadczenie, gdyż zostanie skierowany  do Europy, by napisać książkę o realiach walki Tybetu o wolność.


Realizacja zadania nie będzie prosta, bo Marek musi uporać się z wieloma sprawami nim trafi do Europy. Sensacja będzie gonić sensacje, a przygodom nie będzie końca. Warto jednak wspomnieć, że w życiu Marka znajdzie się także miejsce na miłość…


Książka do kupienia na stronie: http://bonito.pl/k-90206711-przewodnik-z-tybetu-na-sciezce-przeznaczenia

 

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl