Jedyna książka dedykowana bojownikom wiary

Obrazek artykułu
Jest wiele tajemnic, których nigdy nie poznamy. Dlatego warto sięgnąć po książkę, która zdradza zakazane fakty i omawia kontrowersyjne tematy.

Dostęp do niektórych informacji ograniczany jest celowo. Bardzo możliwe bowiem, że ich poznanie mogłoby zmienić sposób postrzegania świata zbyt wielu osób. Najpewniej wielu tajemnic i zagadek przeszłości nie poznamy nigdy, ale jeżeli dostępna jest książka, która zdradza zakazane fakty, warto po nią sięgnąć. 


Zdobyte wiadomości najpewniej sprawią, że zmieni się nasz sposób postrzegania świata. Nie co dzień przecież dowiadujemy się, że jeszcze przed opisanym w Biblii potopem istniała niezwykła cywilizacja, którą zamieszkiwali legendarni giganci. Dlaczego tak niewiele źródeł o tym wspomina?Na te i wiele innych pytań odpowiedź znajdziemy w książce „Giganci i anioły upadłe. Zakazane fakty”,  napisanej przez doświadczonego biblistę – Artura Srokę, który przytaczając przekazy ze wszystkich, dostępnych zakątków naszego globu, dowodzi, że swego czasu „synowie Boży” spłodzili niebywale niegodziwych potomków,którzy po części odpowiedzialni są za Potop.


Bez lektury tej książki trudno będzie nam przyjąć, że cywilizacja hybryd istniała, a aniołów i ludzi łączyła miłość. Poznając zakazane fakty zrozumiemy jednak, że dotąd było nam dane poznać jedynie szczątkowe, celowo „okrojone” informacje na temat dziejów Ziemi, cywilizacji starożytnej i korzeni rasy ludzkiej. Wiedza ta może nam wydać się kontrowersyjna, ale jest to jedna z pierwszych książek na polskim rynku, która omawia tak obszerny temat. Z myślą o czytelnikach Artur Sroka dołożył wszelkich starań, by podejść do zagadnień teologicznie spornych w sposób wyważony i obiektywny. W prologu do książki znajdziemy natomiast wymowną, nie wymagającą komentarza dedykację:Książkę dedykuję wszystkim bojownikom wiary.

 Powalonym, ale nie pokonanym…


Książka do kupienia na stronie - http://bonito.pl/k-90328953-giganci-i-anioly-upadle-zakazne-fakty 


Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl