Prezent na walentynki – książka dla niej i dla niego

Obrazek artykułu
14 lutego obchodzić będziemy święto zakochanych. W tym dniu warto obdarować bliską naszemu sercu osobę. Prezent na walentynki – książka dla niej i dla niego to doskonały pomysł. Wyraźmy uczucia z pomocą lektury.

W ciągu roku obchodzimy mnóstwo świąt. Niektóre z nich świętujemy wyniośle lub hucznie inne upamiętniają tylko nieliczni. Walentynki, obchodzone od średniowiecza, są uznawane za jedną z „najprzyjemniejszych” uroczystości. 14 lutego, zgodnie z tradycją obdarowujemy bliskie naszemu sercu osoby drobnymi upominkami, piszemy romantyczne kartki i listy lub po prostu mówimy o swych uczuciach. Idea jest niebywale urokliwa, choć jak wiadomo, wiele osób nie przepada za tym świętem, ponieważ uważa, że już od dawna jest ono po prostu konsumpcjonistyczne.


Prezent na walentynki – wyraź miłość książką
http://www.psychoskok.pl/aktualnosci/prezent-na-walentynki-wyraz-milosc-ksiazka


Prezent na walentynki – książka dla niej i dla niego to doskonały pomysł. Będzie to miły, a zarazem skromny upominek, bo przecież z założenia w to święto nie mamy zasypywać ukochanej osoby drogimi prezentami. Uczucia wznoszą się ponad przyziemność. Wyraźmy więc miłość książką. W ten sposób zdołamy wypowiedzieć najważniejsze słowa. Osoba, która otrzyma taki upominek, z pewnością długo będzie pamiętać tę chwilę.


Bukiet książek dla zakochanych

http://www.psychoskok.pl/aktualnosci/bukiet-ksiazek-dla-zakochanych


Patronem zakochanych jest św. Walenty, który pomimo zakazu cesarza Klaudiusza II Gockiego udzielał młodym legionistom ślubów. Za czyn ten trafił do więzienia, gdzie zakochał się w niewidomej córce strażnika, a 14 lutego 269 r., został stracony. Zgodnie z legendą przed śmiercią św. Walenty pisywał do ukochanej listy. Ponoć miłość przykróciła jej wzrok. Niech ta piękna opowieść o sile miłości stanie się dla nas inspiracją.


  Prezent na walentynki – książka dla niej i dla niego


Wybierając lekturę, dla bliskiej nam osoby, nie zapominajmy, że płeć ma znaczenie. O ile panie będą umiały docenić każdą ilość wzruszających opowieści, panowie na pewno będą zadowoleni, gdy dopełni je, choć odrobina mocnych wrażeń lub postawa męskiego bohatera.


Prezent na walentynki – książka dla niej to z pewnością „Cząstka pomarańczy”. Jest to piękna opowieść o miłości delikatnej i czystej. Główna bohaterka Maja stopniowo dorasta. Przed nią wkraczanie w pełne problemów, dorosłe życie. Podjęcie decyzji, czy ważniejsza jest matura, czy praca nad filmem na podstawie światowego bestsellera, nie będzie dla niej kłopotem. Z czasem pojawią się jednak skomplikowane dylematy, zawirowania i sytuacje dramatyczne, które będą się mieszać z tymi pełnymi szczęścia. Na szczęście Maja może polegać na sile miłości.Książka do kupienia na stronie:
http://www.psychoskok.pl/produkt/czastka-pomaranczy


Książka na walentynki dla niej to „Finezja uczuć”. W tej historii spragniona uczuć mężatka pokocha księdza. Będziemy musieli rozważyć, czy w purytańskim kraju takie uczucie ma prawo istnieć. Narodziło się ono niespodziewanie. Adam i Alicja są bowiem małżeństwem z wieloletnim stażem, któremu teoretycznie nic nie powinno zaszkodzić. Gdy on nadmiernie poświęcał się pracy, ona zaczęła jednak czuć się samotna. To dlatego spotkania przy wspólnym malowaniu obrazów z duchownym rozpaliły w niej uczucia, które zmienią wszystko. Ta powieść wskazuje także na siłę zobowiązań wobec najbliższych.Książka do kupienia na stronie:
http://www.psychoskok.pl/produkt/finezja-uczuc-wydanie-ii-poprawione-i-uzupelnione


Dla niej na walentynki to także książka „W kierunku zachodzącego słońca”. Poznamy pełną namiętności opowieść, w której nie brakuje romantyzmu. Susana to ambitna, młoda kobieta, przed którą rozpościerają się wrota kariery zawodowej. Niestety nie wszystko będzie proste. Jej partner Rob okaże się draniem, a pracodawca człowiekiem gotowym składać jej dwuznaczne propozycje. W jej życiu naprawdę wiele będzie się działo. Nie zabraknie pięknych, ale i niebezpiecznych podróży i oczywiście miejsca na prawdziwą miłość.Książka do nabycia na stronie:    
http://www.psychoskok.pl/produkt/kierunku-zachodzacego-slonca


Książka na walentynki dla niego to „Pierścionek z cyrkonią”. Powieść przekona nas, że mężczyzna przez całe swe życie może kochać jedną kobietę. Los potrafi zapętlić życiową ścieżkę, ale uczucia skrywane głęboko w sercu oprą się każdej przeszkodzie. Historia rozpoczyna się w Gdańsku w roku 1967. Zakochani licealiści będą mieli wielkie, wspólne plany, ale życie szybko je zrewiduje. Każde z nich podaży inną drogą. Ponownie spotkają się dopiero w Paryżu 2008 roku. Czy dojrzała miłość zdoła ich ponownie zbliżyć? Łatwo nie będzie, bo każde z nich ma ze sobą bagaż doświadczeń.Książka do nabycia na stronie:
http://www.psychoskok.pl/produkt/pierscionek-z-cyrkonia


Prezent na walentynki – książka dla niego to „Cisza”. Ten psychologiczno-erotyczny dramat z elementami kryminału dowodzi, jak wielką siłę może mieć miłość, którą mężczyzna obdarzy kobietę. Główni bohaterowie to piękni, obdarzeni wysokim libido przedstawiciele młodego pokolenia. Maja jest pracoholiczką i perfekcjonistka, która nie do końca zdaje sobie sprawę ze swych problemów. Na szczęście Adam, który pojawi się w jej życiu, postara się jej pomóc. Parę połączy piękne, choć trudne uczucie, które będzie musiało pokonać wiele przeszkód.  Książka do kupienia na stronie:
http://www.psychoskok.pl/produkt/cisza


Na walentynki dla niego odpowiednia będzie książka „Roma i Amor”. Opowiada ona o trudnej miłości i pomiędzy uczucia wpisuje dramaty. Roma jest młodą kobietą, która swego czasu zdecydowała się poślubić niewidomego Igora. Niestety związek ten okazał się toksyczną relacją. Pomimo niepełnosprawności jej maż znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie. Dopiero gdy umrze, Roma będzie miała szansę ułożyć sobie szczęśliwe życie. Mężczyzna, którego pokocha z wzajemnością, powoli zacznie jednak tracić wzrok, Czy dramatyczna historia się powtórzy?Książka do nabycia na stronie:
http://www.psychoskok.pl/produkt/roma-amor-historia-prawdziwa


Książka na prezent dla niej i dla niego to tak naprawdę doskonały pomysł nie tylko na Walentynki. Tego rodzaju podarek jest uniwersalny, więc sprawdzi się jako upominek dla każdego. Warto więc znać pozycje, które będziemy mogli wręczyć, gdy nadąży się ku temu odpowiednia okazja.


Książki na prezent na każdą okazję znajdziemy na stronie:

http://tylkorelaks.pl


Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl