Poznaj „Drugą stronę anioła”

Obrazek artykułu
Duchowy byt jakim jest anioł ma posłusznie wypełniać boskie zamysły i chronić ludzi, ale czy zawsze tak się dzieje? Poznaj „Drugą stronę anioła” i przekonaj się jaka jest prawda.

Większość z nas deklaruje, że jest osobą wierzącą, choć z praktykowaniem wiary bywa różnie. Uznanie istnienia aniołów, które są znaczącym bytem w wielu religiach zdaje się oczywiste, ale czy jest tak na pewno?


Zgodnie z nauką Kościoła anioły są boskimi posłańcami oraz opiekunami powierzonych im osób, choć zadania wypełniane przez te duchowe byty można wymieniać bez końca. Pragniemy wierzyć, że anielskie poczynania zawsze nakierowane są na czynienie dobra, choć zdajemy sobie sprawę, że niejeden anioł słusznie zasłużył na miano upadłego.


Dzięki książce „Drugą stronę anioła”  przekonamy się jaka jest prawda i poznamy najprostsza droga do Królestwa Niebieskiego.Oliwia Szadkowska napisała niezwykłą, naznaczoną anielską obecnością historię o miłości i poszukiwaniu szczęścia. Sięgając po „Druga stronę anioła” na moment oderwiemy się od szarej rzeczywistości, by przemierzając mistyczną przestrzeń zrozumieć, że każdy anioł ma swoje drugie „ja”.


Główną bohaterką książki jest Ann, nastolatka, która zdaje się wieść całkiem zwyczajne życie. Niestety pewnego dnia Ann zacznie miewać niepokojące sny, z którymi nie potrafi się uporać. Bohaterka nie będzie mogła liczyć na wsparcie przyjaciół, ale z pomocą przybędzie niezwykły nieznajomy. Nieoczekiwany gość jakim okaże się anioł o imieniu Kupidyn wywróci jej życie do góry nogami. Teraz Ann będzie musiała odnaleźć się w Szkole Aniołów i poznać niebywałe historie jej członków.


To nie przypadek, że Kupidyn odwiedził właśnie ją. Z czasem tych dwoje połączy niezwykła więź, ale czy jest możliwe, by przeobraziła się ona w coś więcej niż przyjaźń?


Dzięki tej książce zrozumiemy, że anioły nie zawsze bywają niewinne. Odnajdziemy także najprostszą droga do Królestwa Niebieskiego.

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl