Książka na prezent

Obrazek artykułu
Książki to doskonałe prezenty bożonarodzeniowe dla każdego, których w tym roku zabraknąć nie może. Już dziś warto więc zacząć zakupy.

Tegoroczne, wstępne badania wykazały, że zamierzamy kupić mniej książek na świąteczne prezenty.  Z raportu  firmy doradczej Deloitte wynika, że książki straciły wiodącą pozycję jako prezent, a my wolimy obdarowywać najbliższych kosmetykami, perfumami i słodyczami. Na szczęście na zmianę tej niepokojącej tendencji mamy jeszcze sporo czasu, dlatego warto zacząć zakupy.


Jak wiadomo książka jest prezentem uniwersalnym. Wiek oraz zainteresowania osoby, którą zamierzamy obdarować książkowym podarkiem nie ma znaczenia, ponieważ pośród setek wydawanych każdego roku książek z pewnością znajdziemy tę, która zaspokoi nasze oczekiwania.


Aby nie tracić czasu na wielogodzinne poszukiwania, czy osobiste wizyty w księgarniach warto od razu skierować się do miejsca, w którym znajdziemy wszystko czego nam potrzeba. Tylkorelaks.pl to jedyny w swoim rodzaju sklep stworzony z myślą o czytelnikach. Przejrzysta szata graficzna ułatwia poszukiwanie, podobnież jak wyróżnienie poszczególnych kategorii, aktualnych promocji, czy najchętniej kupowanych pozycji. Uwaga właśnie trwa świąteczna promocja!
Oczywiście nie tylko książkami człowiek żyje, o czym wiedzą przede wszystkim dzieci, dlatego na tylkorelaks.pl znajdziemy także najlepsze gry.Zapisz Zapisz

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl