Wywiad ze śmiercią

| Dodano: 10 grudzień 2014 | Dodana przez:

Share

Okładka

Twoja ocena

Chyba każdy z nas myślał wielokrotnie o tym, co się z nami dzieje po śmierci, czy śmierć ciała oznacza ostateczny koniec, czy może, jak mówią religie, jest to początek życia w innym wymiarze? Często te i wiele innych pytań tkwią w nas bez jednoznacznej odpowiedzi. Dlatego wielką popularnością cieszą się wszelkie publikacje dotyczące osób, które przeżyły tak zwaną śmierć kliniczną. Próbujemy dowiedzieć się od nich, jak „tam” jest.

Wydana przez „Psychoskok” książka zatytułowana „Wywiad ze śmiercią” prawdopodobnie okaże się bestsellerem, gdyż przynosi odpowiedzi na mnóstwo pytań dotyczących tego, co dzieje się z nami po śmierci. Ale nie tylko. Rozmówca Michała Wancerza mówi też o historii ludzkości, o życiu w kosmosie, o mechanizmie naszego rozwoju i rozwoju naszej cywilizacji. Informacje, które przekazuje często brzmią znajomo. Są mieszanką kosmologii, idei religijnych, psychologii, fizyki kwantowej, i jeszcze paru innych dziedzin nauki. Dlaczego więc mielibyśmy traktować je inaczej niż publikacje prasowe pojawiające się w gazetach w dziale nauka? Ponieważ przekazuje je człowiek, którego ciało przez kilka godzin było martwe, lecz on sam nie umarł. Przebywając w innym wymiarze posiadł wiedzę, którą dzieli się z nami poprzez rozmowę z Michałem Wancerzem. Książka na pewno wzbudzi wiele kontrowersji w środowiskach religijnych i naukowych, lub zostanie przez nie zignorowana, ale chyba tym bardziej warto zapoznać się z jej treścią.

Źródło: http://www.ebooki123.pl/wywiad-ze-smiercia_p395 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Wywiad ze śmiercią"

Nowa opinia

Recenzje dla: "Wywiad ze śmiercią"

Wywiad ze śmiercią

Chyba wszyscy słyszeliśmy lub czytaliśmy opowieści ludzi, którzy wrócili zza magicznej granicy. Widzieli światło w tunelu, Boga, anioły i swoich bliskich. Wywiad ze śmiercią przedstawia nam zupełnie inną wizję tego, co dzieje się, gdy serce przestanie bić. Michał Wancerz przeprowadza rozmowę z człowiekiem, który umarł i wrócił, a teraz pragnie podzielić się tym, czego doświadczył. Nie poznacie jednak jego tożsamości - prawdziwy autor tego zamieszania jest podobno kimś nam dobrze znanym i nie chce robić...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl