Książki z ważnym przesłaniem

Obrazek artykułu
Czytanie poszerza horyzonty. Książki z przesłaniem zawierają przekaz, który warto poznać.

Niektóre książki kryją w sobie nietypową treść. Nie opowiadają wyimaginowanych historii, nie koncentrują się na pogłębianiu ciekawych faktów i nie są nastawione na zapewnianiu typowej rozrywki.  Pomimo tego potrafią zagwarantować niecodzienne wrażenia i oczarować czytelników.


Książki z przesłaniem na długo pozostają w pamięci. Charakterystyczna, często trudna do jednoznacznego określenia tematyka frapuje i zastawiania. Celem tego rodzaju pozycji pozostaje skłanianie czytelników do refleksji. Analizowania i zastanawiania się nad sensem i znaczeniem odczytanych informacji.


Te niesztampowe i nietypowe książki warto poznać. Zyskamy okazje, by pogłębiać tajemnice własnego istnienia, czy odnaleźć cenne wskazówki. Autorzy tego rodzaju pozycji najczęściej zakładają, że trafią do zawężonej grupy. Świadomość, że znajdują się w niej osoby, które docenią i wykorzystają otrzymany przekaz, wystarczy im jednak w zupełności. Poznajmy więc książki wyjątkowe pod każdym względem.


Ważne przesłanie Kryje w sobie książka „Anioły są wśród nas”. Wszyscy chcący zdobyć informacje na temat bytów niematerialnych oraz pogłębić swoją duchowość będą zadowoleni. Pozycja ta ma na celu ukierunkowanie uwagi czytelników na pogłębianie samoświadomości. Treść książki została rozplanowana w taki sposób, by czytanie stało się swojego rodzaju emocjonalną podróżą. Towarzyszyć będą nam anioły i istoty świetliste. W chwili, gdy zrozumiemy, jak ważne jest postrzeganie siebie w roli postaci duchowej, będziemy gotowi do tej niezwykłej wędrówki. Poszerzanie horyzontów myślowych i relaksacje ułatwi nam dołączona do książki płyta z nagraniem piosenki – „Anioły są wśród nas”. Ponadto w tej książce, znajduje się opis miejsc zwiedzonych przez autorkę oraz osoby cyklicznie odwiedzające niematerialną przestrzeń. "Do sięgnięcia po tę pozycję powinny zachęcić nas słowa autorki, która ukończyła kurs profesjonalnego terapeuty anielskiego na Hawajach.

Poczujesz, że jesteś na właściwej drodze, której może od dawna poszukiwałeś. Od każdego z nas zależy tak wiele, a mianowicie dobro, szczęście wszystkich istot i naszej planety. Podaruj to szczęście sobie i innym”.

Książka do nabycia na stronie:

http://www.psychoskok.pl/produkt/anioly-sa-wokol-nas/


Choć ludzkość nie ustaje w poszukiwaniach. Nauka nadal nie zdołała wyjaśnić wszystkiego. Setki pytań pozostaje bez odpowiedzi, której nikt nie potrafi udzielić. Pewnym jest tylko to, że najpewniej nigdy nie zrozumiemy wszystkiego. Sens istnienia zawsze będzie nas frapował i napawał niepewnością. Nie jest jednak możliwym, aby wszystko, co nas otacza, było jedynie dziełem przypadku. Duchowość, religijność, czy filozoficzne myśli towarzyszą nam od zawsze. Zdaje się, że instynktownie wyczuwamy obecność „czegoś” więcej.

„Człowiek to w pewien sposób cud natury rzeczywistości, wyjątek w ogromie wszechświata. Człowiek jest faktem, a nie samą ideą. Człowiek jest samoorganizującą się materią, złożoną tak bardzo, że dotąd sami siebie nie rozumiemy w pełni i nie umiemy zapanować nad sobą”. My Wieloświaty Jacek Poncyliusz

Książka dostępna na stronie: http://www.psychoskok.pl/produkt/my-wieloswiaty


Książki z pozytywnym przesłaniem
http://www.psychoskok.pl/aktualnosci/ksiazki-pozytywnym-przeslaniem


Jeżeli wydaje ci się, że znasz odpowiedź na wszystkie pytania, to jesteś w błędzie. W przypadku religijności i wiary większość z nas za pewnik przyjmuje jedynie „wtłoczone” przez kulturę i wychowanie wytyczne. Osoby, które chcą trwać w tych wyuczonych przekonaniach, mogą nie wysilać się, by odrzucić fikcje. Wielu zechce jednak zbliżyć się do prawdy. Nie jesteśmy „skazani” na Boga i nie musimy trwać w swego rodzaju „schizo-tożsamość”. Jako pogańscy Słowianie wiele lat temu przyjęliśmy wytyczne religijne. Nie uczyniliśmy jednak tego bezwarunkowo, lecz spletliśmy dawne wierzenia z nowymi. W ten sposób powitała dziwna hybryda.


„W tej książce nie ma tematów nudnych, są za to tematy trudne i najtrudniejsze, gdy chodzi o kwestię tożsamości narodowej. Na koniec każdy z osobna staje w centrum labiryntu religijnego, wyroczni sumienia i dręczy go pytanie: „Kim ja właściwie jestem?”. Imperatyw Boga Wiesław Glaner

Książka dostępna na stronie: http://www.psychoskok.pl/produkt/imperatyw-boga


Wiara w istoty duchowe, życie po śmierci, czy możliwość kontaktowania się ze zmarłymi dla wielu osób jest sprawą oczywistą. Rzadko kto ma jednak na tyle odwagi i samozaparcia, by zgłębiać te obszary. Świat Duchowy podobnież można i warto „zwiedzać”. W pewnym sensie zerkając na drugą stronę, możemy wyzbyć się lęku przed skończonością i choć częściowo pojąć czym jest Miłość Prawdziwą. Doświadczenia osoby, która wykorzystuje hipnozę, stwarzają taką możliwość.

„Witam Cię Tu i Teraz, w Świecie Miłości Nieskończonej.

Zabieram Cię w podróż bez początku i bez końca.


Jeżeli jeszcze Cię Tu nie ma, to znaczy, że jeszcze sobie nie przypomniałeś. Postaram się przypomnieć Tobie o Tym wszystkim, o prawdziwej Miłości, o innych istnieniach, o prawdziwym JA, o Twojej prawdziwej ISTOCIE. Mogę o tym mówić poprzez własne doświadczanie tego wszystkiego w moim życiu”. Miłość ponad wszystko, Małgorzata Król

Książka dostępna na stronie: http://www.psychoskok.pl/produkt/milosc-ponad-wszystko


 Postaw na rozwój duchowy   
http://www.psychoskok.pl/aktualnosci/postaw-rozwoj-duchowy


Dzięki właściwej książce w trakcie czytania możemy zostać wtajemniczeni w podstawy Teozofii i Filozofii Złotego Różokrzyża. Termin, który wielu zda się nieznanym, już po chwili stanie się zrozumiały. Nowa wiedza pozwoli nam odkryć, a następnie wykorzystać wiele nowych prawd. podstawowe tezy najpewniej wydadzą nam się ciekawe, dzięki czemu, być może otworzymy się na tego rodzaju literaturę.


„Gnozę można nazwać Nauką o Jedności, która przewyższa Mądrość. Jednakże ta cudowna dziedzina pozostanie martwą literą, jeśli nie wprowadzimy jej do naszego życia, krok po kroku, bo w istocie największą wartość w obliczu praw natury ma rozkwit tego Nowego…”. Geneza duszy, Tomasz Jurgiewicz

Książka dostępna na stronie: http://www.psychoskok.pl/produkt/geneza-duszy


Zło jest elementem świata. Zawsze było, jest i będzie obecne w naszym życiu, nawet gdybyśmy otaczali się jedynie prawymi ludźmi niegodziwości nas nie ominą. Dlaczego? Okazuje się, że autodestrukcyjne mechanizmy tkwią w każdym z nas. Nałogi, pociąg do niebezpieczeństwa i ryzyka  to wierzchołek góry lodowej. Zwykliśmy karmić się negatywnymi myślami, zakładać porażki i nieświadomie do nich dążyć. Proces samozniszczenia na szczęście można powstrzymać.

„Psychologiczna skłonność do niszczenia siebie, tkwiąca w ludziach, jej natura, sposób przejawiania się, mechanizm działania oraz skutki, są tematem tej książki. Dalej pada pytanie jak sobie radzić z tym mechanizmem, czy można nad nim zapanować, ograniczyć jego negatywne konsekwencje lub nawet uwolnić się od niego całkowicie?”. Anatomia zła. Rzecz o mentalności śmierci ,Dawid Hybsz

Książka dostępna na stronie: http://www.psychoskok.pl/produkt/anatomia-zla


Książki z ważnym przesłaniem warto czytać, by poszerzyć swe horyzonty myślowe. Zagadnienia, z którymi może nigdy wcześniej się nie zetknęliśmy, mają szansę wiele zmienić w naszym życiu. By to sprawdzić, warto przekonać się jaka jest:


Rola myśli, emocji i pragnień w procesie kształtowania naszego życia

http://www.psychoskok.pl/aktualnosci/rola-mysli-emocji-pragnien-procesie-ksztaltowania-naszego-zycia


Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl