Polecane, najlepsze ebooki

Obrazek artykułu
Nie można się dziwić, że coraz więcej osób sięga po książki w wersji elektronicznej. Praktyczność i wygoda ma ogromne znaczenie. Poznajmy więc najnowsze, polecane ebooki.

Książki w tradycyjnej, papierowej formie najpewniej nigdy nie stracą na znaczeniu. Dla wiele osób nawet zapach drukowanego papieru ma swój niepowtarzalny urok. Możliwość wyszukiwania ksiąg w bibliotekach, dobieranie zakładek czy półek, na których można eksponować własny księgozbiór to swego rodzaju rytuał. Niektóre osoby przywiązujące wagę do tego rodzaju detali uznają, że nic nie zdoła ich zastąpić.


Ebooki cieszą się jednak coraz większą popularnością. Książki w formie elektronicznej nie zajmują miejsca, nie ważą i dają się odczytać na wielu urządzaniach. Wygoda i wymiar praktyczny ma ogromne znaczenie. Najchętniej czytamy ebooki podczas wakacji, urlopów, czy dłuższych podróży. Najpewniej wynika to z faktu, że na niewielkim czytniku w dowolne miejsce możemy zabrać całą masę  lektur. Jest to atut, który przekonuje czytelników w każdym wieku.


Poznajmy więc najnowsze, polecane ebooki. Zapewnią nam one wyśmienitą rozrywkę i masę niezapomnianych wrażeń.Czytaj więcej za mniej, czyli ebookowe szaleństwo
http://www.psychoskok.pl/aktualnosci/czytaj-wiecej-czyli-ebookowe-szalenstwo


Powieść erotyczna ,,My Savior” spodoba się nie tylko paniom. Sensacja, wątki kryminalne i zaskakujące zwroty akcji dopełnią dynamiczną fabułę. . Główna bohaterka Ewa przez całe życie radziła sobie sama. Teraz próbuje uciec przed przeszłością i liczy, że w nowym miejscu ułoży życie na nowo. Wyjazd za granice nie spełni jednak jej oczekiwań. Znów zrobi się niebezpiecznie, dlatego będzie musiała dowieść swego sprytu i wytrwałości. Na jej drodze pojawi się także Nigel Pereza. Tych dwoje połączy namiętny romans.

„Sama nie wiem, dlaczego. Zerknęłam na innych pasażerów, którzy siedzieli spokojnie, było słychać różne rozmowy oraz cichutki płacz jakiegośmaleństwa. Jakiś niepokój mną wstrząsnął, gdy spojrzałam na faceta, który siedział obok mnie. Podrygiwał sobie nogą, co działało mi na nerwy. Kurde!


Czy ja zawsze muszę mieć to dziwne poczucie strachu? Czy chociaż raz mogę nie czuć nic? Tylko że te moje przeczucia zawsze na dobre mi wychodziły i nie raz ratowały dupę”. My Savior. Tom I, Ewelina Lach

Książka dostępna na stronie: http://www.psychoskok.pl/produkt/my-savior-tom-i


Mocna książka to „Preludium. Skalani grzechem”. Przeniesiemy się do świata naznaczonego mordami i korupcją. Naiwne marzenia nie mają racji bytu, gdy wartość życia określa jedynie potęga oraz zasobność sakwy. Książka dowodzi, że kreatywność to warunek pozwalający tworzyć dobre fantasy. Historia została  opowiedziana z punktu widzenia kilku powiązanych lub niepowiązanych ze sobą bohaterów. Wraz z głównym bohaterem, który jest uczniem mistrza Inkwizycji, Belhara, przeżyjemy wiele niecodziennych przygód. W tej innej, niesamowitej rzeczywistości może zdarzyć się wszystko.

„Arena była olbrzymia i okazała. Miejsce gdzie odbywały się walki wysypano piaskiem, który już dawno przesiąkł krwią. Trybuny rozciągały się; tworzyły pierścień okalający śmiałków wojujących dla swych pobudek. Zewnętrzna strona budowli wyglądała  masywnie, a zarazem pięknie. Wszystko to było zasługą wyrytych nań ornamentów. Swym wyglądem zapierały dech w piersiach.


Sędzia odwrócił się za siebie, gdy usłyszał pisk otwieranych drzwi. Zatrzymał wzrok na zawodniku, który kierował się ku centrum areny.

- – Wreszcie jesteś!...”. Preludium. Skalani grzechem, Konrad Morowski


Książka dostępna na stronie: http://www.ebooki123.pl/preludium-skalani-grzechem_p819

 

Polecany ebook to „Świat Henny”. Tytuł ten już wcześniej zadowolił czytelników, którzy mieli okazję sięgnąć po pierwszą wersję i jej kontynuację. Tym razem zaprezentowana zostaje pozycja będąca połączeniem dwóch poprzednich -  „Sen Henny” i „Sen Henny – Imperium Magów”. Dopracowana całość powstała pod wpływem oczekiwań czytelników. Poznamy najstarszego z synów hrabiego Cison. Przyjdzie mu zrzec się dziedzictwa i razem z braćmi opuścić dom. Wszystko po to, by dołączyć do grona elitarnych wojowników kontynentu Henny, Czarnego Zakonu. Otrzyma dar nieśmiertelności, który okaże się przekleństwem.

„Kontynent Henny zawsze był areną niezliczonych wojen, intryg i romansów, które zmieniały bieg jego historii. Nie sposób było zapanować nad emocjami i pragnieniami tak różnych ras, które go zamieszkiwały.


Istnieje legenda, która opowiada o tym, że w początkach jego dziejów istniał władca, który zjednoczył wszystkie ziemie i potrafił zjednać sobie miłość i szacunek wszystkich narodów. Legenda nie mówi o tym, kim był, ani kiedy odszedł, ani jaki był powód jego odejścia”. Świat Henny, Artur Wells

Książka dostępna na stronie: http://www.psychoskok.pl/produkt/swiat-henny

 

 

 

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl