My Savior - Ewelina Lach - polecony ebook

Obrazek artykułu
Tylko on zdoła ją uratować w okrutnym i bezlitosnym świecie mafii.

Ocalona przez babcię, Ewa w końcu odetchnęła od swojego okrutnego życia, które jej towarzyszyło przez swoje młodzieńcze lata. Nie długo będzie się nim cieszyć. Znów nad nią pojawią się demony przeszłości i za wszelką cenę będzie chciała się od nich uwolnić. Swoje dawne życie zostawiła, jak myślała już za sobą. Będzie musiała otworzyć swoje serce przed swoją drugą połówką, tylko to nie takie proste, gdyż nagle brzydzisz się dawnym życiem i wstydzisz się o nim opowiadać. Między Nigelem i Ewą będzie sporo pasji i namiętnego seksu, ale to nie wystarczy, aby ich związek przetrwał. Oboje zmierzą się z trudnymi sprawami i decyzjami. Ewa tak naprawdę uciekła ze swojego ojczystego kraju, aby zapomnieć o swoim dawnym życiu. Będzie chciała za wszelką cenę zapomnieć o tamtych latach, ale los ma dla niej inny kierunek.


Czy ucieczka ze swojego kraju jej pomoże w tym?

Czy uparty i kontrolujący saper o imieniu Nigel zdoła ją okiełznać i uchronić przed złem?

A może to On zostanie okiełznany przez wysoką i piekielnie piękną blondynkę. Jaki los czeka Ewę w Miami i czy tam odzyska spokój i szczęście?


Pisarka Ewelina Lach urodziła się 7 kwietnia 1992 roku w Tarnowskich Górach. Pochodzi z małej wioski, która znajduje się niedaleko Gliwic. Ewelina wiele czytała, aż w końcu postanowiła sama zacząć pisać. To było jej marzenie, które się spełniło. Zadebiutowała w świecie pisarskim w 2017r. Pierwszą powieść wydała pod tytułem ,,Propozycja i Jego Kłamstwo” Drugą swoją powieść wydała pod tytułem ,,My Savior” W jej powieściach można przeczytać wątki miłosne jak i erotyczne oraz nie zabraknie elementu dramatu czy kryminałuKsiążka dostępna tylko w wersji e-book.

http://www.psychoskok.pl/produkt/my-savior-tom-i/


 Rozmowę przeprowadziła Agata Orzechowska. 

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl