Najbardziej wyczekiwane książki na wiosnę

Obrazek artykułu
Z nadejściem wiosny rozbudza się nasza energia i potrzeba przeżycia czegoś wyjątkowego. Najbardziej wyczekiwane książki na wiosnę zapewnią nam masę pozytywnych emocji i „świeżych” doznań.

Nie bez powodu mawia się, że wiosna to najpiękniejsza pora roku. Po długim, chłodnym czasie nareszcie, zaczynają się pełne słońca dni. Przyroda budzi się do życia, a wraz z  nią nasza energia i potrzeba przeżycia czegoś wyjątkowego. Najbardziej wyczekiwane książki na wiosnę zapewnią nam masę pozytywnych emocji i „świeżych” doznań. Pora sięgnąć po nowe tytuły i pozwolić sobie na chwilę energetyzującego relaksu z lekturą.


Podobno najbardziej lubimy czytać bestsellery. Nie można się dziwić, bo to najchętniej kupowane książki, więc sięgając po nie, mamy pewności, że czekają nas niezapomniane wrażenia. Nim jakakolwiek pozycja zasłuży na dumny tytuł bestselera, musi jednak przejść długą drogę. Na początku dotrzeć do czytelników, którzy po przeczytaniu wyrażą na jej temat pochlebne opinie. Książki na wiosnę to najnowsze tytuły. Warto po nie sięgnąć, bo zapowiadają się wyśmienicie. Z czasem na pewno zasłużą na wyróżnienie, a my mamy szansę zachwycić się nimi już teraz.


Najbardziej wyczekiwana książka na wiosnę to dla wielu przedstawicielek płci pięknej „Mężczyzna bez twarzy”. Anna Wysocka-Kalkowska jest pisarką świetnie opisującą emocje targające człowiekiem. Akcja powieści hipnotyzuje od pierwszej strony. Główna bohaterka Agata nawiąże kontakt z nieznajomym. Inteligentna, wiodąca satysfakcjonujące życie kobieta spożyje nieco za dużo wina, i może dlatego poniosą ją instynkty. Od słowa do słowa nawiąże się nietypowa relacja. Niestety sielanka będzie trwała do momentu, aż wyjdzie na jaw, że mężczyzna bez twarzy ma już oblubienice. Wydarzy się wiele szokujących zajść. Pożądanie będzie musiało zmagać się ze zdrowym rozsądkiem.


Książka dostępna na stronie:

https://www.psychoskok.pl/produkt/mezczyzna-bez-twarzy/Tej wiosny wyczekiwana jest opowieść przepełniona miłością. Powieść w stylu płaszcza i szpady dostarcza miłosnych odczuć. Ewa Lenarczyk oferuje wszystkim dwuczęściową, inspirowaną prawdziwymi wydarzeniami powieść historyczno-obyczajową.Przeklinam to miasto”- „W dalekim krajuto pierwszy tom tej opowieści. Odbiorcy wyruszą trasą wspomnień wojen szwedzkich w XVII wieku. Niesprzyjający czas doprowadzi do wielu dramatów. Główna bohaterka to Patrycjuszka Kordula, która jest córką Elbląskiego Mincerza. W otoczeniu tej kobiety przez długi czas paradowali umundurowani mężczyźni, więc nie może dziwić, że narodzi się uczucie. Kordula ze wzajemnością zakocha się w szwedzkim żołnierzu. Niestety zakochani będą musieli uciekać.Książka dostępna na stronie:

https://www.psychoskok.pl/produkt/przeklinam-to-miasto-tom-i/


Przeklinam to miasto” „Wielki powrótto drugi tom historyczno-obyczajowej powieści. Ewa Lenarczyk dotrzymała słowa i w tej części ujęła więcej intrygujących wątków. Wzruszeń nie będzie brakować. Miłosne uczucia nadają niezapomniany wyraz tej opowieści. Uczucia znów wezmą górę. Patrycjuszka Kordula będzie musiała poznać wielu ludzi i ich kultury. Ta powieść pozostaje w pamięci i napawa nadzieją. Pomimo zaskakujących zwrotów akcji ta opowieść kończy się bowiem szczęśliwie.Książka dostępna na stronie:

https://www.psychoskok.pl/produkt/przeklinam-to-miasto-tom-ii/TOP 10 książek na wiosnę

http://www.psychoskok.pl/aktualnosci/top-10-ksiazek-na-wiosne


Książka na wiosnę to „Pod innym niebem”. Już tytuł zachęca, żeby sięgnąć po tę obyczajową powieść o walce pełnej życiowych dylematów. Główna bohaterka Dorota wyda nam się pozytywną osóbką, na którą niestety spadło zbyt wiele problemów. Można nawet stwierdzić, że w gorszym położeniu znaleźć się nie mogła. 


Przecież dowiedziała się o swojej nieplanowanej ciąży, musiała przeboleć, że jej partner wyparł się ojcostwa i poradzić sobie ze świadomością, że teraz, jej studenckie i zawodowe plany nie ułożą się, tak, jak planowała. Wszystko się zmieni, gdy Dorota zostanie spadkobierczynią. Jeżeli zdecyduje się przyjąć spadek, będzie musiała przeprowadzki na drugi koniec kuli ziemskiej. Problemów, które staną na drodze do jej szczęcie, będzie mnóstwo. Może jednak warto, by stanęła do tej heroicznej walki?


Książka do nabycia: http://www.psychoskok.pl/produkt/pod-innym-niebemJedna z najbardziej wyczekiwanych książek na wiosnę to „Błękitne wstążki dróg”. Jest to pasjonująca powieść science fiction. Fabuła pozwoli nam przenieść się do niedalekiej przyszłości Europy. Pozornie panuje pokój i harmonia. Wszyscy zostali wyposażeni w „parasole ochronne”, które są niezawodną barierą przed przemocą. 


Dba się także o ekologie i minimalizowanie zanieczyszczeń. Według wytycznych klimatycznych wszystkie pojazdy mają być zasilane prądem. Niestety, Europa nie jest wolna od zagrożeń. Obserwuje się rosnące zagrożenie możliwość przeprogramowania mózgu, uzależnienia się od narkotyków, czy gier, oraz częściej dochodzi również do porwań dzieci. Właśnie w tym nowoczesnym, choć niebezpiecznym świecie przyszło żyć Joannie. Przyjdzie jej chronić swoją córkę. Jak wiele będzie w stanie zrobić dla bezpieczeństwa swojego dziecka?


Książka do nabycia: http://www.psychoskok.pl/produkt/blekitne-wstazki-drog


Książka polecana na wiosnę to „Tańcz ze mną tango”. Ta powieść o obyczajowej tematyce opowiada wyjątkową historię. Atutem pozycji pozostają scalone z treścią wątki fantastyczne. Główny bohater to pisarz, który wiedzie dość spokojne życie. Za moment wszystko jednak się zmieni, bo odwiedzi go nietypowy mężczyzna, który spróbuje  opowiedzieć mu swą historię. 


W trakcie lektury będziemy poznawać tę pełną zwierzeń historię. Na pewno spodoba nam się możliwość przeniesienia się do czasów panowania królów. Będziemy zaskoczeni widokiem  sycylijskiego wulkanu, piasków plaży Capri,  oraz uliczek Nowego Orleanu. Ponadto, ujrzymy Dziki Zachód i bajeczne krajobrazy. Bardzo sugestywne opisy sprawiają, że trudno oderwać się od lektury. Emocje zapewnią nam natomiast nieoczekiwane zwroty akcji.


Książka do nabycia na stronie: http://www.psychoskok.pl/produkt/tancz-ze-mna-tango


Możemy także sięgnąć po książki, które pozwolą nam zupełnie inaczej spojrzeć na świat. Nie wszystko jest bowiem takie, jak nam się wydaje.


Polecana książka na wiosnę to „Przekazy Wszechświata”. Z tą pozycją przekonamy się, że Świat duchowy istnieje. Nawiązanie kontaktu z innymi wymiarami także jest możliwe. Będziemy zaskoczeni, jak wiele możemy doświadczyć. Każdy, kto chciałby wiedzieć, jakie informacje docierają z Kosmosu, ma szansę zyskać odpowiedź, na to pytanie. Spływające energie ze wszechświata teraz dotrą do nas.

Odwiedź Przekazy Wszechświata na Facebooku:


https://www.facebook.com/PrzekazyWszechswiata


Ta pozycja naprawdę pozwala spojrzeć na świat i siebie z innej perspektywy. Zrozumiemy, że każdy z nas jest wyjątkowym elementem niezwykłej całości.  


Książka do nabycia: http://www.psychoskok.pl/produkt/przekazy-wszechswiata  


„Gra, w której żyjemy” to książka, która odpowiada na wiele egzystencjalnych pytań. Rozważymy, czy nasz świat nie został wygenerowany przez system komputerowy. Teorie dowodzące tego stanu rzeczy, mają coraz więcej zwolenników. W trakcie lektury poznamy prezentowane przez nich dowody. Komputerowa kontrola, z której nie zdajemy sobie sprawy, może przerażać.


W rzeczywistości nie musi jednak oznaczać niczego złego. Na potrzeby książki wskazano postacie, które zyskały rolę przewodników w wędrówce po tej tematyce. Jest to Kartezjusz i Tolkien. Zadziwi nas zaprezentowana treść i fakt, jak  wielu zwolenników w środowisku naukowym i paranaukowym zagłębia się w niej. W pozycji poruszono również kwestie związane z teoriami spiskowymi or. Omówiona została również wizja świata spoza „gry”. Po przeczytaniu zadamy sobie ważne, filozoficzne pytanie. Co jest rzeczywiste (realne), a co nie (wirtualne)?


Książka do nabycia: http://www.psychoskok.pl/produkt/gra-w-ktorej-zyjemy  


Zaprezentowane książki to nowiutkie, „iście wiosenne” tytuły. Pośród nich z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. A gdybyśmy zapragnęli więcej propozycji, znajdziemy je poniżej:


http://www.psychoskok.pl/ksiazki

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl