Co czytać latem? – książkowe zapowiedzi na lato

Obrazek artykułu
Na ciepłe, wakacyjne dni, czekamy wszyscy. Wraz z nimi nadchodzi bowiem czas na aktywny wypoczynek i relaks z książką. Zastanówmy się wiec, co czytać latem?

 Lato to pora roku, na którą z niecierpliwością wyczekujemy wszyscy. Nie możemy doczekać się ciepłych, słonecznych dni i czasu spędzonego na aktywnym wypoczynku. Wakacje kojarzą nam się także z momentem upragnionego odprężenia od codziennych obowiązków. Relaks z książką to najlepszy sposób na spędzanie wolnego czasu i zapewnienie sobie niecodziennych atrakcji. Nie zapomnijmy więc, by zawsze mieć ze sobą dobrą lekturę.


Co czytać latem? To pytanie warto sobie zadać. Pora poznać książkowe zapowiedzi na lato i spośród nich wybrać choć jedną, by umiliła nam wypoczynek. Możemy być pewni, że wrażeń nie będzie brakować. Każda z pozycji jest zupełnie inna, dlatego z łatwością wybierzemy tę, która wpisze się w nasze czytelnicze upodobania.


Co czytać latem – książkowe zapowiedzi na lato


Porwana przez Jokera – początek, Queen Cara

PREMIERA – 22.07.2019


Kategoria: 
Kryminalne

Książka dostępna na stronie: http://www.psychoskok.pl/produkt/porwana-przez-jokera-poczatek


To powieść, która dostarczy mocnych wrażeń panom i paniom. Główna bohaterka to zaledwie18-letnia Caroline, która zostanie uprowadzona. Sytuacja, w jakiej znajdzie się dziewczyna. zdaje się najbardziej fatalną z możliwych. Jej rodzina jest przekonana, że poniosła śmierć w wypadku samochodowym, wiec nikt nie będzie jej szukał.


Co gorsza, porywacz, który ją więzi, to niejaki Joker. To jeden z najbardziej niebezpiecznych przestępców, który wielokrotnie ją zaskoczy. Ból, lęk i rozpacz wypełni wiele dni Caroliny. Zdarzą się jednak chwile upajającego szczęści. Joker ma do niej dziwną słabość, więc zamiast zabić, woli z nią pogrywać. Sytuacja z każdą chwilą staje się coraz bardziej toksyczna. Czyżby dziewczyna zaczęła się w nim zakochiwać?


Patronat nad książką objęli: dlaLejdis, Agata Kołodzińska

 

Młody bóg z pętlą na szyi. Psychiatryk, Anka Mrówczyńska

PREMIERA – 25.06.2019

Kategoria: Psychologiczne

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl