Szukasz ciekawej książki?

Obrazek artykułu
Czytanie dla przyjemności relaksuje i poszerza horyzonty. Trzeba jedynie wybrać właściwą lekturę. Szukasz ciekawej książki? Sprawdź, co warto przeczytać?

Ilość książek, które można znaleźć na rynku książki, jest imponująca. Ponadto, każdego miesiąca do bibliotek i księgarń trafiają dziesiątki nowych pozycji. To swego rodzaju nieprzebrany, literacki róg obfitości. Niestety, choć zwykło się mawiać, że: „od przybytku głowa nie boli”, w tym przypadku powiedzenie to nie znajduje potwierdzenia. Nadmierna ilość pozycji może wprawić w zakłopotanie i utrudnić podjęcie decyzji. To dlatego tak wiele osób poszukuje podpowiedzi.Co czytać? Po jaką książkę sięgnąć? To pytania najczęściej zadawane przez czytelników. Podpowiedzią mogą okazać się wskazania interesujących pozycji. Takich, które zdołały zainteresować odbiorców.

Szukasz ciekawej książki? –SPRAWDŹ

Jak wiadomo, zawsze warto sięgnąć po bestsellery. Zainteresowanie książkami, którym udało się zdobyć ten tytuł, jest swojego rodzaju gwarancją jakości. Duża ilość czytelników wyrażających pozytywne opinie na temat danej pozycji, pozytywnie wpływa na jej pozycje. Warto zaufać tej wskazówce.


Top 5 – najchętniej kupowane książki -TUTAJ


Oczywiście nie można zapomnieć, że gusta literackie są bardzo zróżnicowane. Gdy jedni lubią mocną prozę, inni wolą lekkie historie. Podobnie wiele osób ceni sobie fantastykę, a kolejni sięgają po realistyczne utwory obyczajowe. Wielość gatunków i podgatunków literackich jest tak duża, że z pewnością każdy znajdzie książkę dla siebie.


Ciekawe historie do czytania – TUTAJ


Nie tylko gatunek może wpływać na zainteresowanie daną książką. Dla niektórych znaczenie ma rozmiar. Czytanie opasłych powieści, czy wielotomowych dzieł, wymaga czasu. Zapracowani i zabiegani, którzy pomimo braku wolnego czasu chcą obcować z literaturą, często wybierają więc niewielkie objętościowo pozycje. Prym wiodą tu opowiadania, które dostarczają równie wiele wrażeń, co powieści.


Ciekawe opowiadania – top 10 – TUTAJ


Przeglądając proponowane książki, najpewniej zechcemy przeczytać kilka z nich. Zapamiętanie wszystkich tytułów, które zwrócą naszą uwagę, może okazać się niemożliwe, dlatego warto sporządzić adnotacje. Wówczas, gdy przyjdzie nam ochota na przeczytanie interesującej książki, będziemy dysponować wskazówką podpowiadającą, co przeczytać.


Szukasz ciekawej książki? Przeczytaj powieść przygodową z elementami fantastyki i mrocznej baśni, „Adler. Tajemnica zamku Bazina”. Opowiada ona historię inspirowaną tajemniczym klimatem Wysp Brytyjskich. Główny bohater to młody zoolog, Łowca egzotycznych bestii, członek elitarnego klubu zoo logów, oraz amator myślistwa, Adler. Zostanie on poproszony przez tajemniczego dżentelmena o pomoc w wyjaśnieniu drastycznej sprawy. W miejscowości położonej na południu Anglii od pewnego czasu dochodzi bowiem do krwawych incydentów. Adler nie odmówi wsparcia, ale nie spodziewa się, że trafi do tajemniczej krainy zamieszkiwanej przez arystokratów, wojowniczych farmerów oraz kłusowników. Dziać będzie się wiele. Adler będzie musiał zgłębić mroczne tajemnice lasów Sussex, schwytać bezlitosną bestię oraz odkryć, co kryje się w zamku Bazina. Brytyjska przyroda potrafi zachwycać, ale to w niej schronienie znalazły zwierzęta mutanty.

ZdjęcieWięcej ciekawych książek znajdziemy w księgarni internetowej tylkorelaks.pl

(zdjęcie pixabay)


Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl