Zapowiedzi książkowe - Co przeczytać?

Obrazek artykułu
Każdego miesiąca ukazuje się masa tytułów. Znając zapowiedzi książkowe, nie ominą nas najciekawsze pozycje. Wystarczy zapamiętać wybrane tytuły i wyczekiwać szczęśliwego momentu premiery.

Zerkając na zapowiedzi książek, możemy z wyprzedzeniem wybrać interesujące nas pozycje. Zapoznać się z opisem, sprawdzając, czy książka wpisuje się w nasze gusta. Zapamiętać tytuł, czy sporządzić adnotację, dzięki której, nie zapomnimy, że już niebawem na rynku wydawniczym ukaże się wybrana przez nas lektura. To sensowne rozwiązanie, ponieważ każdego miesiąca pojawiają się kolejne zapowiedzi, stad łatwo się zagubić.


Możemy również przygotować swego rodzaju listę książek, na które czekamy. Plan czytelniczy na najbliższe miesiące przyda się każdemu czytelnikowi. Fani literatury i książkoholicy już od dawna tworzą tego rodzaju spisy. Przy okazji chętnie dzielą się i chwalą się nim, niejednokrotnie zachęcając innych, by zainteresowali się daną książką.


Co przeczytać? To pytanie, które często zadają czytelnicy. Poszukując odpowiedzi. korzystamy ze wskazówek udzielanych przez osoby chcące doradzać w tek kwestii. Warto przy tym samodzielnie przeglądać zapowiadane lektury. Najpewniej któraś wpisze się w nasze oczekiwania. 


Zapowiedzi książkowe potraktujmy jako atrakcyjne propozycje.. Wystarczy zapamiętać wybrane tytuły i wyczekiwać szczęśliwego momentu premiery.Co czytać teraz?
http://www.psychoskok.pl/aktualnosci/co-czytac-teraz


Historie kryminalne i obyczajowe. Wiek XIX. cz. II, Piotr Ryttel, Karol Ryttel
- Premiera – 8.09.2018

Jest to wyczekiwana, druga część historii kryminalnych i obyczajowych. Wiek XIX. Ponownie zyskamy możliwość, by poznać arkana zbrodni, które swego czasu poruszały opinię publiczną. Atutem pozostaje spora ilość obrazowych ilustracji. Zdarzenia dramatyczne przeplatają się ze sprawami o niskiej szkodliwości społecznej, a nawet zajściami humorystycznymi. Emocji na pewno nie zabraknie. Wstrząśnie nami ludzka obojętność, która skazała na śmierć głodową ubogą rodzinę. Poruszy nas, że szanowani obywatele byli w stanie doprowadzić do tragedii młodą dziewczynę. Zastanowią oszustwa i sprawy korupcyjne. Rozbawi sprawa hrabiego i jego sługi. Dzięki pozycji zyskamy także wiedzę o obyczajach, metodach śledczych i prawodawstwie XIX w.
W sprzedaży - http://tylkorelaks.pl/751-historie-kryminalne-i-obyczajowe-wiek-xix-cz-ii-9788381192422.html
Inny wariant życia, Grażyna Mączkowska - Premiera – 17.09.2018

Bliskości drugiego człowieka pragniemy wszyscy. Miłość magnetyzuje, ale czemu czasem się wypala? Dlaczego ludzie przestają się kochać? Jak to się dzieje, że z czasem emocje słabną? Co je przygasza i budzi nienawiść. Przecież związek oparty na miłości powinien pozostać niezniszczalnym azylem bezpieczeństwa. Iza i Janusz wiedzą czym jest miłość. Zakochali się w sobie już w liceum. Snuli plany, mieli marzenia i z nadzieją patrzyli w przyszłość. Nawet ta odległą, bo przecież razem mieli spędzić starość. Niestety los potrafi zniweczyć nawet najdoskonalsze plany. Wówczas pozostaje pokochać inny wariant życia, alb walczyć z nim.

W ofercie przedsprzedaży - http://tylkorelaks.pl/754-inny-wariant-zycia-9788381192248.html 

Drugie życie rzeczy, Grażyna Krynicka - Premiera – 28.09.2018 

Zdrada ukochanego mężczyzny to bolesny cios. Dramat, który odciska piętno na całym życiu. Czasu nie da się jednak cofnąć pomimo niesprzyjających okoliczności. Główna bohaterka będzie musiała się o tym przekonać. Pewnego dnia znajdzie męża z inną kobietą. W ich własnym łóżku, w ich osobistej sypialni w ukochanym dotąd domu. Ta książka jest przejmującą opowieścią o sile pojawiających się niespodziewanie wydarzeń. To Zycie zawsze  ma bowiem ostatnie słowo.
W ofercie przedsprzedaży - http://tylkorelaks.pl/756-drugie-zycie-rzeczy-9788381192538.html
S.N.U.F.F., Wiktor Pielewin - Premiera książki jesień 2018

Jest to szczególnie polecana książka topowego, rosyjskiego prozaika. Książki Pielewina doceniają czytelnicy na całym świecie. S.N.U.F.F., już w 2012 roku został nagrodzony, a teraz nareszcie dotrze na polski rynek wydawniczy. Intrygująca fantastka, która nadaje lekturze niezwykły wyraz, pozwoli nam wyruszyć do kultury przyszłości. Czasów stwarzających wiele możliwości, ale i nowych zagrożeń. Postmodernizm i upolitycznione wątki sprawiają, że fabułę możemy analizować na wielu poziomach. Gdy jedni potraktują ją jako fascynującą historię, inni uznają, że jest to ostrzeżenie przed technokracją. Odniesień się do współczesnego konfliktu Rosji i Ukrainy nie da się nie zauważyć. Może jednak najważniejsza będzie dla nas myśl, że "każdy otrzymuje od Boga talent, który ma obowiązek mądrze wykorzystać". Takowa refleksja na pewno się w nas obudzi.
W ofercie przedsprzedaży - http://tylkorelaks.pl/757-snuff-9788381191715.html
Już tych kilka pozycji gwarantuje, że jeszcze tego roku czeka nas masa czytelniczych wrażeń. Warto być na bieżąco, by zapamiętać wybrane tytuły. Zawsze zerkajmy również na aktualne, ciekawe zwiastuny i propozycje. Dzięki nim nic nas nie ominie.


Zapowiedzi książkowe
http://www.psychoskok.pl/ksiegarnia-wyroznione/zapowiedzi

 

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl