Jak ułożyć swoje życie finansowe

Obrazek artykułu
Po co właściwie pracujemy? Czy po to, aby utrzymać siebie i rodzinę „od pierwszego do pierwszego”, czy po to, aby realizować marzenia i plany? Większość z nas prawdopodobnie wybierze drugą odpowiedź, jednocześnie zaznaczając, że realizacja marzeń wiąże się z zarabianiem dużej ilości pieniędzy.


Wiedzy związanej z obszarem finansów nie przekazano nam w szkole. Niektórzy uparcie wierzą, że jakimś przedziwnym sposobem zrodzi się ona w ich głowie sama i nie podejmują żadnych wysiłków, by ją zdobyć. Jednak pan Mariusz Sander chce przekazać ludziom jak najwięcej informacji, których nie dostanie się w szkole.

Człowiek nigdy nie osiągnie wielkości, postępując według reguł szkolnych.

W swoim poradniku „Jak ułożyć swoje życie finansowe” autor krok po kroku, w przystępny i zrozumiały sposób wyjaśnia jak zbudować finansową przyszłość, jakie podjąć decyzje, kiedy dostajesz pieniądze do ręki. To przejrzysty poradnik, który obnaża niedoskonałości systemu edukacji oraz uzmysławia brak edukacji w zakresie finansów na poziomie zarówno szkolnym, jak i w domu; pokazuje, w jaki sposób powinniśmy uczyć dzieci, już od najmłodszych lat, finansowej inteligencji, jak czerpać z pozytywnych przykładów innych ludzi, którzy odważyli się być bogaci i jakie teraz czerpią z tego profity. To lektura obowiązkowa dla wszystkich tych, którzy chcą być w końcu bogaci! 


Jak ułożyć swoje życie finansowe

http://www.psychoskok.pl/produkt/ulozyc-swoje-zycie-finansowe


Autor nie daje tu gotowej recepty na sukces, ale pomoże ci zrobić pierwszy krok w dążeniu do realizacji marzenia o byciu bogatym! Kiedy dowiesz się, czym jest finansowa wolność, nie będziesz mógł uwierzyć, że kiedyś żyłeś i myślałeś inaczej.

Nie oszczędzaj tego, co pozostaje po twoich wydatkach, ale wydawaj to, co zostaje po odliczeniu wszystkich oszczędności.

Sukces w finansach nie zależy wyłącznie od szczęścia. To ciężka praca, ale również odpowiednie nastawienie i predyspozycje psychiczne, bowiem „bieda i bogactwo są stanem umysłu”.Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl