Książka na Dzień Kobiet - jaką kupić?

Obrazek artykułu
8 marca ponownie obchodzić będziemy Dzień Kobiet. W tym dniu warto wręczyć bliskiej naszemu sercu pani podarek. Najlepszym prezentem dla kobiety będzie książka opowiadająca historie innej kobiety.

Dzień Kobiet to święto, które niektórzy niepotrzebnie wciąż kojarzą z goździkiem, który wręczano paniom za czasów PRL-u. Ówcześnie ten roślinny symbol miał zaznaczać przywiązanie do socjalistycznej ideologii, ale uroczystość ta ma o wiele zacniejsze korzenie. Jej początki wiążą się z ruchami robotniczymi ciężko pracujących pań w Ameryce Północnej i Europie. Międzynarodowy Dzień Kobiet obecnie jest oficjalnym świętem, w którego trakcie panowie wyrażają swoje uznanie dla przedstawicielek płci pięknej. Jedni w tym czasie składają życzenia wszystkim napotkanym na swojej drodze paniom, inny starają się sprawić przyjemność najbliższym swemu sercu damom.


Nikt nie oczekuje oczywiście przesadnej adoracji. Panowie powinni jednak pamiętać, że w ich życiu są kobiety, którym warto wręczyć podarek. Każda mama, babcia, żona, siostra, czy ciocia, to przecież dama. A otrzymanie gustownego drobiazgu z pewnością, dla każdej z tych pań będzie nie lada przyjemnością.


Więcej tytułów, które powinny zaciekawić każdą kobietę znajdziecie w sklepie internetowym — http://tylkorelaks.pl/71-ksiazki-dla-kobiet

Oferują korzystne ceny oraz interesujące rabaty.Prezent na Dzień Kobiet, który najczęściej kupują panowie to kwiaty. Na drugim miejscu najchętniej wybieranych upominków są czekoladki oraz perfumy. Musimy jednak przyznać, że to przewidywalne, sztampowe upominki. Książka na prezent na Dzień Kobiet stanie się zaskakująco miłą odmianą. W przeciwności do wcześniej wymienionych podarków lektura nie znudzi się, nie wyczerpie, nie zwiędnie i nie straci terminu ważności. Pojawia się jednak pytanie, jaką książkę kupić na Dzień Kobiet? Zadanie to wcale nie jest takie proste. Na rynku znajduje się bowiem tak wiele pozycji, że niektórym osobom trudno wybrać tylko jedną i nie można się temu dziwić.


Należy pamiętać, że kobiety mają bardzo zróżnicowane, literackie gusta. Gdy jedne panie lubią powieści obyczajowe i historie miłosne, inne wolą thrillery, kryminały czy sensacje. Oczywiście wśród dam popularnością cieszy się także fantasy i skłaniająca do refleksji poezja. Aby wybrać lekturę, która na pewno przypadnie do gustu obdarowywanej damie, warto więc chwilkę zastanowić się nad jej upodobaniami.


Książki dla kobiet o kobietach to pozycje, które spodobają się każdej pani. Możliwość utożsamienia się z bohaterką to nieoceniony atut pozycji, która na pewno będzie poruszać. Na takie lektury warto więc zwrócić uwagę w pierwszej kolejności.Książki dla kobiet znajdziemy na stronie:  http://tylkorelaks.pl/71-ksiazki-dla-kobiet


Dowiedziono, że kobiety czytają więcej niż mężczyźni, Właśnie dlatego książkowy podarek z pewnością będzie trafiony. Czytanie to prozdrowotna forma relaksu, więc w wolnej chwili każda pani na pewno z przyjemnością odda się lekturze. Wybierając pozycję, którą zechcemy ofiarować, możemy kierować się opisem, a nawet samym tytułem. Kilka słów wystarczy, by skłonić do refleksji i zachęcić, by zapoznać się z treścią.

 

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl