Pod innym niebem

| Dodano: 1 luty 2019 | Dodana przez: redakcja

Share

Okładka

Twoja ocena

Obyczajowa powieść o heroicznej, pełnej trudnych życiowych dylematów i wyborów, walce.

Spróbuj wyobrazić sobie najtrudniejszą z możliwych sytuacji. Taką, z której zdaje się nie być wyjścia. Wiadomość o nieplanowanym dziecku, którego narodziny mogą pokrzyżować plany zawodowe i studenckie, mężczyznę, który wypiera się ojcostwa, brak miłości i wieczne problemy finansowe. Gdy wszystkie te perturbacje spadną na jedną osobę, mamy do czynienia ze swego rodzaju jednostkowym końcem świata.

Dorota ma jednak szanse poradzić sobie z tym wszystkim, bo nieoczekiwanie dowie się, że w połowie jest Niemką i spadkobierczynią ogromnego majątku po prababce.
Euforia nie będzie jednak trwać długo, bo okaże się, że przyjęcie spadku będzie oznaczać przeprowadzkę na drugi koniec kuli ziemskiej. Czy zdecyduje się na ten krok?

Źródło: http://www.psychoskok.pl/produkt/pod-innym-niebem ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Pod innym niebem"

Opinia

recenzja

Awatar użytkownika

„Pod innym niebem” to historia jak z bajki. Chyba każdemu z nas zaświeciłyby się bowiem oczy z radości na widok sporej ilości zer na naszym koncie i możliwości, jakie daje bogactwo. „Na co ja wydałabym taką sumę?” – pytałam siebie na początku lektury. -„I czy miałabym odwagę, jak bohaterka, porzucić wszystko i przenieść się dla pełnego portfela, hen, hen na Czarny Ląd?” „Pieniądze dają siłę i wolność” – oświecają Dorotę jej rozmówcy. Czy zapewniają też pełnię szczęścia? Kto przeczyta powieść Ewy Lenarczyk do końca, być może uzyska na to pytanie zadowalającą odpowiedź.

„Pod innym niebem” to niebanalna, wielowątkowa, interesująca, barwna i godna uwagi lektura. Śledzenie perypetii głównych bohaterów wciąga i ciekawi, a liczne podróże i miejsca, jakie odwiedzają wykreowane przez autorkę postacie, pozwalają przenieść się w naprawdę fascynujące zakątki naszego globu. Osiemnaście rozdziałów publikacji czyta się szybko. Od książki trudno się bowiem oderwać. Wykreowany przez Ewę Lenarczyk świat hipnotyzuje, urzeka, olśniewa. Ileż w powieści jest blichtru, przepychu i klejnotów! To naprawdę robi wrażenie! „Pod innym niebem” to utwór, który może zagwarantować jego odbiorcom wspaniałą literacką rozrywkę. Kto szuka oryginalnej, wyrazistej i rozbrajającej lektury, nie powinien być rozczarowany po zaznajomieniu się z wytworem pióra pani Ewy. Refleksja, humor, romantyczne uniesienia i karuzela emocji – gratis. Polecam.

Pełna recenzja na stronie http://dlalejdis.pl/artykuly/pod_innym_niebem_recenzja

15 kwiecień 2019 11:22

Opinia

recenzja

Awatar użytkownika

"Pod innym niebem" Ewy Lenarczyk to bardzo dobrze napisana historia Doroty, która otrzymuje wielki spadek daleko od domu, bo aż w RPA. Kobieta wraz z córką udaje się w podróż do odległego kraju i od razu czuje się nie na miejscu. Brak znajomości języka, nie znajomość etykiety i brak pewności siebie to tylko niektóre z problemów zaprzątających jej głowę. Wielki i bogaty świat jest dla niej przytłaczający, a poznany zarządca domu wywołuje w Dorocie nieprzychylne odczucia. Cała książka poświęcona jest przystosowywaniu się do nowych zasad i przemianie z prostej kobiety w damę z wyższych sfer.

Pełna recenzja na stronie https://www.instagram.com/p/BwB4RxMh7f3/

15 kwiecień 2019 10:22

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl