Błękitne wstążki dróg

| Dodano: 1 luty 2019 | Dodana przez: redakcja

Share

Okładka

Twoja ocena

Fabuła książki przedstawi nam wizję niedalekiej przyszłości Europy. Przeniesiemy się do lat pięćdziesiątych dwudziestego pierwszego wieku.

Przemoc zdaje się nie istnieć, bo wszyscy posiadają „parasole ochronne”, które skutecznie odpierają wszelkiej maści ataki i przemoc. Obserwowana jest również wzmożoną dbałość o ekologie, bo zgodnie z wytycznymi szczytów klimatycznych wszystkie maszyny i środki transportu zasilane są ekologicznym prądem. Nie można także zapomnieć o zmianach w stylu odżywiania.

Książka dostępna w przedsprzedaży na stronie:
http://tylkorelaks.pl/790-blekitne-wstazki-drog-9788381192781.html

Ten świat zdaje się w pełni bezpieczny i komfortowy. Niestety realnym zagrożeniem pozostaje możliwość przeprogramowania mózgu, uzależnienia się od narkotyków, czy gier. Ostatnimi czasu coraz częściej dochodzi też do porwań dzieci.

Joanna, której przyszło żyć w tych realiach, coraz bardziej boi się o swoją córkę. Jest jednak na tyle silna i zdeterminowana, że będzie walczyć o swoje i jej bezpieczeństwo.

Źródło: http://www.psychoskok.pl/produkt/blekitne-wstazki-drog ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Błękitne wstążki dróg"

Opinia

Awatar użytkownika

Podsumowując, po książce spodziewałam się zupełnie czegoś innego. Liczyłam na prawdziwą powieść fantasy. Jednak książkę raczej należałoby sklasyfikować jako powieść obyczajową z elementami fantastycznymi, bo to, że ludzie mają "parasol ochronny" to trochę mało jak na fantastykę. Oprócz tego książkę czytało się bardzo przyjemnie, jednak częste przeskoki między rzeczywistością, a przeszłością trochę wytrącały mnie, podobnie jak osoby, które pojawiały się znikąd i za chwilę znikały. Książkę warto przeczytać, że względy na uczucie, którym Joanna obdarzała swoją córkę Zuzię. Po zaginięciu zdruzgotana matka była w stanie zrobić wszystko, aby ją odnaleźć i przywieźć z powrotem do domu.

https://czytamjakchce.blogspot.com/2019/02/9-odwaga-to-panowanie-nad-strachem-nie.html

18 luty 2019 07:48

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku