W kierunku zachodzącego słońca

| Dodano: 7 sierpień 2018 | Dodana przez: Jowita Szpilka

Share

Okładka

Twoja ocena

Susana z łatwością pokonuje wszelkie bariery związane z nauką, pracą, czego nie można powiedzieć o jej życiu uczuciowym. Nieoczekiwanie na jej drodze pojawia się niezwykły mężczyzna William. Jak potoczą się dalsze losy tych dwojga? W jaki sposób Susana zdoła wyrwać się ze szpon swojego prześladowcy Roba? Jak daleko jest w stanie posunąć się odrzucony mężczyzna? Z kim przeżyje pełne romantyzmu chwile? Jaka bariera zostanie postawiona na jej drodze?

Wielka namiętność z nutką erotyzmu i nieoczekiwane zwroty wydarzeń. Podróże ukazujące ciekawe miejsca, sprawią, że czytelnik pochłonięty lekturą nie będzie w stanie oderwać się od książki.

Patronat nad książką objęli: W szponach literek, Kultura dlaLejdis.pl, Recenzje Agi, Zatrzymać Ulotne Chwile, Kulturalne rozmowy

Źródło: http://www.psychoskok.pl/produkt/kierunku-zachodzacego-slonca/ ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "W kierunku zachodzącego słońca"

Opinia

Awatar użytkownika

„Drugie życie rzeczy” to opowieść o tym, że warto czasami przejść życiowe burze, by doszukać się właściwych rozwiązań. Warto odsłonić prawdziwe oblicze, by dać szansę swoim lękom i obawom, i odszukać swoje ambicje. Życie szepnie Marii kilka rozwiązań. Jednak, czy ona pozwoli sobie na pewien dystans? Zaskakująca i autentycznie nakreślona historia, w której wiele życiowych dróg poprzecina się z trudnymi wyborami i narastającym lękiem. Świetna. Polecam!

https://nietypowerecenzje.blogspot.com/2018/09/recenzja-patronacka-drugie-zycie-rzeczy.html

30 pażdziernik 2018 10:10

Opinia

Awatar użytkownika

Powieść Haliny Strzeleckiej skierowana jest głównie do kobiet. Miłość obok pracy w banku z czasem wysuwa się na plan pierwszy. Rodzące się uczucie między Sue i Willem jest intensywne, emocjonalne, pełna napięcia i oczekiwania. Autorka nasyca każde spotkanie dwojga pożądaniem, które nie zawsze kończy się sceną miłosną, a te z kolei są bardzo subtelne i delikatne, za delikatne moim zdaniem. Bohaterom funduje zwroty akcji i niebezpieczne zdarzenia, które zwiększają tempo powieści i komplikują bohaterom życie. Styl autorki zasadniczo jest dobry. Niektóre dialogi były dla mnie nieco sztuczne, inne zbyt przesłodzone. Wrażliwe czytelniczki niech zaopatrzą się w chusteczki na zakończenie, gdyż na pewno zakręci się im łza w oku, a z drugiej strony w trakcie nie zabraknie uśmiechu na twarzy. W kierunku zachodzącego słońca to wielowątkowa historia, romans w obyczajówce. Nie zabraknie w niej nieoczekiwanych zwrotów akcji, kilku niebezpiecznych zdarzeń, podróży na inne kontynenty, miłości do koni, różnych relacji na linii dorosłe dziecko-rodzice, nietuzinkowej babci Sue i szczerej, prawdziwej przyjaźni młodych ludzi. Polecam romantycznym duszom.

https://atramentowomi.blogspot.com/2018/10/w-kierunku-zachodzacego-sonca-patronat.html

23 pażdziernik 2018 13:22

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku