Najbardziej chore, brutalne i szokujące książki

Obrazek artykułu
Niekiedy czytanie może nami wstrząsnąć, a nawet zachwiać naszą wiarę w ludzkość. Najbardziej chore, brutalne i szokujące książki zrobią na nas piorunujące wrażenie. To literatura dla czytelników gotowych na ekstremalne doznania.

Spokojne, wzruszające, czy przyjemne w odbiorze historie nie każdemu przypadają do gustu. Niektórzy potrzebują silnych wrażeń. Takich, które szokują i długo nie pozwalają zapomnieć o przeczytanej lekturze. Najbardziej chore, brutalne i szokujące książki zrobią na nas piorunujące wrażenie. To literatura dla czytelników o mocnych nerwach. Ilość krańcowych doznań, z jakimi przyjdzie nam się zmierzyć, może nami wstrząsnąć.


Czytanie z założenia ma pozwolić nam na moment oderwać się od szarej rzeczywistości. Możliwość doświadczenia emocji, których na co dzień nam brakuje, potrafi być bardzo przyjemna. Nie każdy jednak ma ochotę na lekkie i przyjemne historie. Wielu czytelników szuka ekstremalnych doznań. Chce, by fabuła książki przerażała, budziła lęk czy obrzydzenie. Czasami, po prostu chcemy się bać i zmierzyć z szokującymi treściami.


Dobry thriller – książka, która wciąga

http://www.psychoskok.pl/aktualnosci/dobry-thriller-ksiazka-ktora-wciaga


Takie lektury z całą pewnością nie pozwolą nam się nudzić. Czytanie będzie bowiem krańcowym doświadczeniem. Najbardziej chore, brutalne i szokujące książki z pewnością nami wstrząsną, a nawet zachwieją naszą wiarę w ludzkość. Wiemy przecież, że najokrutniejsze, bulwersujące historie mogłyby wydarzyć się naprawdę.


Epicka książka – co czytać?

http://www.psychoskok.pl/aktualnosci/epicka-ksiazka-co-czytac


Z całą pewnością, pośród niezliczonej ilości książek, które od lat pojawiają się na rynku, znajdziemy całkiem sporo takich, które wpisują się do „działu” szokujących i brutalnych lektur. Ohydne okropieństwa opisywane są przecież od zawsze. To dlatego, że w ludzkim świecie nie brakuje wynaturzonych potrzeb, które niektórzy zwykli zaspokajać. Zwróćmy jednak uwagę na kilka wyjątkowo przerażających historii. Poznajmy najbardziej chore, brutalne i szokujące książki.

 

Chora, brutalna i szokująca książka to „Uśpiona”. Ten mroczny i zwyrodniały thriller psychologiczny zaskoczy nas pod każdym względem. Pełna nieprzewidywalnych zwrotów akcji fabuła sprawia, że nie sposób oderwać się od lektury. Intrygować będą nas przede wszystkim niejednoznaczni bohaterowie i ich czyny. Poznamy Andrzeja. Młodego człowieka, który na oczach młodszego rodzeństwa zabije swego ojca. Po wszystkim każe on zadzwonić zszokowanej matce na policję i zgłosić, że jej mąż właśnie popełnił samobójstwo. Fakt, że zamordowany przez lata był dla Andrzeja katem, najpewniej nie umniejszy jego winy. Równie pogmatwanych zajść nie będzie brakować. Zechcemy wiedzieć, czemu pewien prokurator PRL ściga niewinną dziewczynę? Dokładnie przyjrzymy się brutalnemu pedofilowi Bromskiemu, bo nie bez przyczyny krzywdzi on dzieci. Trudno będzie nam pojąć wszystkie detale. Do końca lektury, nie będziemy też pewni, która z opisanych wersji rzeczywistości jest prawdziwa.Książka do nabycia na stronie: 
http://www.psychoskok.pl/produkt/uspiona


Chora, brutalna i szokująca książka to również „Seryjni mordercy”. W trakcie czytania zastanowimy się, czy niektórzy rodzą się z „genem zabijania” i, czy sami bylibyśmy zdolni zabić? Świat pełen jest zła, a do brutalnych zbrodni dochodzi każdego dnia. Czy jednak cokolwiek może usprawiedliwiać odebranie życia innej osobie? Poczucie krzywdy i niesprawiedliwości, przeżyte traumy oraz doświadczanie przemocy to czynniki, które mogą popychać do krańcowych czynów. Nie wszyscy jednak się ich dopuszczają. Może więc istnieje „gen zabijania”? Zastanowimy się nad tym w trakcie lektury. Poznamy na przykład historie chłopaka, który zabił swą matkę i zgwałcił jej zwłoki, od których odciął głowę.Książka do nabycia na stronie:
http://www.psychoskok.pl/produkt/seryjni-mordercy-suma-wszystkich-lekow


Chora, brutalna i szokująca książka to z pewnością „44 dni”. Zadaniem głównego bohatera jest zabicie 44 osób, we wskazanym w tytule czasie. Cała historia zaczyna się bardzo zwyczajnie. Poznamy Tomka, który zda nam się zwyczajnym, spokojnym, młodym mężczyzną. Wszystko jednak się zmieni, gdy jego przyjaciel poprosi go o wypełnienie nietypowej misji. Tomek będzie musiał zabić 44 osoby w 44 dni. To chore zadanie ma swój cel. Początkowo Tomek bez skrupułów będzie uśmiercał kolejne osoby. Ludzi, o których nic nie wie. Z czasem w jego umyśle zaczną budzić się jednak wątpliwości i pytania. Zapragnie wiedzieć, czemu właśnie jemu przypadło to ekstremalne zadanie. Już jako seryjny morderca, po zamordowaniu 40 osób, Tomek zacznie się wąchać. Chęć sprawdzenia, co stanie się po uśmierceniu wszystkich, zdaje się jednak silniejsza.Książka do nabycia na stronie:
http://www.psychoskok.pl/produkt/44-dni


Chora, brutalna i szokująca książka to także „Maślana czas pokoju”. Fabuła zabierze nas do świata, w którym roi się od zabójców, zdemoralizowanych przedstawicieli półświatka i członków mafii. W tej przestrzeni nikt nie może czuć się bezpieczny. Wstrząsną nami brutalne, obrazowe opisy i momentami bardzo dosadny język. Główny bohater to bestialski, płatny zabójca o pseudonimie Maślana. Morderstwa to jego zawód. Jest niezwykle skuteczny, a życie lubi odbierać z pomocą ostrych, dobrze tnących ciało narzędzi. To jedna z jego cech charakterystycznych. Po prostu nie lubi innej broni niż miecze, noże, czy tasaki. Do konieczności uśmiercenia kogokolwiek podchodzi zadaniowo. Płacą mu za to, więc nie zadaje zbędnych pytań. Gdy jeden ze zleceniodawców zechce go oszukać, postanowi jednak zmienić front działania. Ostatecznie Maślana wraz z panią naukowiec, która opracowała tajemniczą technologię, rozpocznie wojnę na międzynarodową skalę.Książka do nabycia na stronie:
http://www.psychoskok.pl/produkt/maslana-czas-pokoju


Zaprezentowane, chore, brutalne i szokujące książki to nietuzinkowe lektury. Oferują one naprawdę niecodzienne wrażenia, budzą silne emocje i zmuszają do zastanowienia się nad wieloma ważnymi kwestiami. Gdybyśmy jednak mieli ochotę na więcej, sięgnijmy po kryminały lub sensację. To gatunki, które gwarantują niecodzienne, często przerażające wrażenia.


Najlepsze kryminały i powieści sensacyjne znajdziemy na stronie:

http://tylkorelaks.pl/18-kryminaly-i-sensacja

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl