Książki dla faceta - literatura z testosteronem

Obrazek artykułu
Jest pewne, że książki dla mężczyzn powinny oferować silne emocje. Pomimo indywidualnych preferencji warto poznać książki, które każdy facet powinien przeczytać. To prawdziwa litera z testosteronem.

Nie bez przyczyny utarło się przekonanie, że mężczyźni czytają mniej i rzadziej niż kobiety. Prowadzone regularnie badania stanu czytelnictwa jasno tego dowodzą. Przedstawicielki połci pięknej w tym obszarze istotnie wiodą prym. Nie oznacza to jednak, że panowie nie obcują z lekturami wcale.


Wielu mężczyzn lubi czytać.  Potrafi docenić chwile spędzone z literaturą. Panowie zdają sobie sprawę, że czytanie to prozdrowotna forma rozrywki i spędzania czasu wolnego. Dobra książka gwarantuj bowiem wyśmienitą rozrywkę i pozwala oderwać się od szarej codzienności.


Książka dla niego powinna oferować silne emocje.  Panowie bardzo lubią zaskakującą specjację, mroczne thrillery, horrory, czy kryminały. Dużą popularnością cieszy się także literatura faktu, reportaże czy fantastyka. Oczywiście gusta bywają różne, a o wyborze lektury zawsze decydują indywidualne upodobania. Warto jednak poznać kilka pozycji, które na pewno nie zawiodą żadnego pana.


Najlepsze książki dla faceta oferują silne, niecodzienne wrażeni. Literatura z testosteronem to to, co mężczyźni lubią najbardziej.Książki, które każdy facet powinien przeczytać
http://www.psychoskok.pl/aktualnosci/ksiazki-ktore-kazdy-facet-przeczytac


Każdy mężczyzna powinien przeczytać, powieść „S.N.U.F.F”. To jedna z najlepszych pozycji autorstwa topowego rosyjskiego prozaika, Pielewina. Książki pisarza zdobywają uznanie czytelników na całym świecie, bo oferują niecodzienne doznania. Fabuła przenosi do kultury przeszłości. Wymiaru, w którym pojawiają się nowe możliwości, a wraz z nimi ryzyko. Fantastyka, czyli to, co panowie bardzo lubią, sprawia, że całość ma niepowtarzalny wymiar.  Postmodernizm i upolitycznione wątki nie pozwalają oderwać się od lektury. Całość można oczywiście potraktować jako ostrzeżenie przed technokracją. Jedynie czytelnik zdecyduje, który wątek wyda się dla niego najbardziej znaczący. Bez względu na ostateczne refleksje książka pozostawi po sobie przyjemne, nietuzinkowe  wrażenia.

S.N.U.F.F. - Wiktor Pielewin

W ofercie sprzedaży - http://tylkorelaks.pl/757-snuff-9788381191715.html


Testosteron w męskim ciele wzrośnie wraz z odczuwanymi emocjami. Umysł każdego faceta gotowy jest do przygotowywania ciała na walkę lub ucieczkę. Panowie powinni czytać książki o wikingach Piotra Skupnika. Główny bohater to Jarl Gniewomir. Nieubłagany los przywiózł go na słowiańskie ziemie, które szczerze pokochał. Waleczność, oddanie, wierność i niezłomna odwaga to atuty, które sprawiły, że swego czasu Gniewomir za zgodą władcy stworzył nawet Gniewograd. Sielskie, spokojne, rodzinne życie nie było zbyt długo dane Wikingowi. Wiele wyzwań, niebezpieczne misje i groźni barbarzyńcy to codzienność wojownika. Teraz próbie zostanie poddana ”Wierność Gniewomira".Wierność Gniewomira - Piotr Skupnik

Książka do nabycia na stronie: https://tylkorelaks.pl/989-wiernosc-gniewomira.htmlKsiążka dla niego ta także „Geneza”.
Panowie lubią utożsamiać się z silnymi osobowościami, a Adam Bauer z pewnością do takich należy. Bohater jest byłym pilotem wojskowym, który wycofał się z życia. Wybrał samotność po śmierci żony i nie zamierza na nowo i układać życia. Będzie jednak musiał otrząsnąć się z traumy, by spróbować ocalić ludzkość. Wszystkich najpewniej nie da się uratować, ale każde istnienie się liczy. Do ziemi zbliża się supernowa. Zagłada nigdy nie była tak realna. Przedstawiciele najbogatszych państw opracowali plan pozwalający dać szanse nielicznym. Pojawia się jednak alternatywny pomysł, który może spróbować wypełnić tylko Bauer. Zaryzykuje życie, bo prócz ocalenia tysięcy ludzi może zyskać okazję, by  przywrócić do życia żonę.http://www.psychoskok.pl/produkt/geneza 


Polecana książka dla faceta to również sensacyjna powieść „ ">F">lamenco”. Zdarzenie z przeszłości zmieni życie wielu osób. Znany w Szwecji kompozytor muzyki współczesnej Janne, w trakcie jednych z wakacji wraz z przyjaciółmi pojechał do Hiszpanii. Pobyt Na pięknej plaży zakończył się jednak tragicznie .. Mężczyźni musieli zawieźć do szpitala przegrzaną na słońcu dziewczynę . ich zrozumiały pośpiech doprowadził do wypadku samochodowego. Nikt nie udzielił potrąconemu Manuel owi pomocy, dlatego wymagał Długiej rekonwalescencji. Przez ponad 2 lata na temat zdarzenia było cicho. Po powrocie do zdrowia Manuel postanowił wyjaśnić okoliczności zajścia. W tym celu udał się do Szwecji. Ofiara spotka się z oprawcą. Obie ze stron zachowają Względny spokój, ustalając kwotę, która ma wynagrodzić doznane przez poszkodowanego szkody . Niestety wszystko się skomplikuje. Zginą 2 niewinne osoby. Wyjaśnienie sprawy nie będzie proste, ponieważ nikt nie spodziewa się, Jakimi motywami kierował się sprawca. By poznać zaskakujące zakończenie, trzeba sięgnąć po tę książkę.


http://www.psychoskok.pl/produkt/flamenco/Najlepsze książki dla mężczyzn 
http://www.psychoskok.pl/aktualnosci/najlepsze-ksiazki-dla-mezczyzn-wydawnictwa-psychoskok


Książka, którą każdy mężczyzna powinien przeczytać to „Seryjni mordercy. Suma wszystkich lęków”. Wstrząsające opisy gwarantują, że wrażeń nie zabraknie. Historia mordercy, który pozbawił życia swoją matkę, by następnie obciąć jej głowę i zgwałcić zwłoki, przeraża. To jedna tylko sygnalna cząstka tego, o czym przyjdzie nam przeczytać. Książka budzi szereg refleksyjnych pytań, na które warto spróbować odpowiedzieć. Czy jest możliwe, że określona sytuacja, czy traumatyczne doświadczenia uczyniłyby nas zdolnymi do podobnych czynów? Czy niektórzy rodzą się z „genem zabijania”? Czy potrzeba uwolnienia się od kata i chęć zemsty cokolwiek tłumaczy? Bez względu na wszystko nie każda ofiara decyduje się przecież, by wcielić się w role oprawcy.http://www.psychoskok.pl/produkt/seryjni-mordercy-suma-wszystkich-lekow


Mężczyźni cenią literaturę faktu. Prawda wielokrotnie kusi bardziej niż literacka fikcja, dlatego gatunek cieszy się tak dużą popularnością.


„Historie kryminalne. Wiek XIX – Część 1” to książka da niego. Analiza materiałów dowodowych i kronik sądowych ujawnia tajemnice zbrodni. Występków o niskiej szkodliwości społecznej, sfer korupcyjnych, oszustw, ale również odrażających mordów. Zyskamy okazje, by wkroczyć w przestępczy półświatek. Przestępstwa mogą zdać się podobne, lecz motywy sprawców pozostają różne. To lektura, od której trudno się oderwać. Wszystko, o czym przeczytamy, zdarzyło się bowiem naprawdę. „Historie kryminalne i obyczajowe. Wiek XIX. Cz. II” to kolejna dawka faktów. Po przeczytaniu części pierwszej na pewno zechcemy sięgnąć po druga. Kolejne sprawy, kolejni przestępcy, a wraz z tym emocji. Zło czai się nawet tam, gdzie najmniej się tego spodziewamy. Całość dopełniają ilustracje, dzięki którym pozycja zyskuje na atrakcyjności.


     

                          http://www.psychoskok.pl/produkt/historie-kryminalne-wiek-xix-czesc-1     http://www.psychoskok.pl/produkt/historie-kryminalne-obyczajowe-wiek-xix-cz-ii


Pamiętajmy, że książka to najlepszy pomysł na prezent. W ciągu roku nadarza się wiele okazji, by obdarować bliskiego sobie mężczyznę. By zawsze mieć w zanadrzu atrakcyjny podarek, zerknijmy więc na kilka propozycji.

 

Prezenty książkowe dla niego
http://www.psychoskok.pl/aktualnosci/dzien-mezczyzn-prezenty-ksiazkowe-dla-niego

 

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl