Bestsellery lutego Wydawnictwa Psychoskok

Obrazek artykułu
Każdego miesiąca z pośród setek, tysięcy tytułów czytelnicy wybierają najbardziej interesujące pozycje. Podsumowanie lutego pozwoliło wskazać dziesięć najchętniej kupowanych książek.

Chłodny luty najwyraźniej zachęca, by wolny czas spędzać w towarzystwie książki. Czytelnicy najczęściej sięgali po pozycje pozwalające przeżywać niezapomniane chwile, dlatego zaraz tuż obok wzruszających historii stanęła sensacja, tajemnice oraz literatura faktu.


Pośród 10 najlepiej sprzedających się książek Wydawnictwa Psychoskok, w lutym znalazły się następujące pozycje:


 

„Sekrety umarlaków” Jonathan Gray. Kolejna pozycja niestrudzonego badacza Graya, który tym razem odkrywa przed nami tajemnice naszych przodków. Okazuje się bowiem, że tysiące lat temu najpewniej istniała cywilizacja przewyższająca naszą pod każdym względem. Jonathan Grey jako światowej sławy badacz, archeolog i pisarz swoją teorię podpiera tysiącami dowodów. Starożytne zapiski, dokumenty, tradycje słowne czy też artefakty nie kłamią, a zapoznanie z faktami zmienia sposób postrzegania świata. 

Książka do kupienia miedzy innymi na: http://bonito.pl/k-1165793-sekrety-umarlakow

 


„Zatarty ślad. O 10 kwietnia 2010 r” Roman Misiewicz. To kolejna książka, która wpłynie na nasz sposób postrzegania. Ponowne zmierzymy się z tematyką ”katastrofy smoleńskiej” tyle, że tym razem staniemy w samym centrum wydarzeń.  „Zatarty ślad” pozwoli nam niemal minuta po minucie śledzić historię związaną  z odlotem z Okęcia i przylotem na Siewiernyj polskich samolotów. Liczne przypisy, cytaty, relacje świadków, kluczowe dla sprawy dokumenty pozwalają poznać konkluzje  autora, które są inne niż, te które znamy z Raportu MAK, Raportu Millera, czy ustaleń poczynionych przez Zespół Parlamentarny Antoniego Macierewicza.

Książka dostępna miedzy innymi na: http://bonito.pl/k-43521506-zatarty-slad-o-10-kwietnia-2010-r


 

„Nie wchodź w moją ciszę”Masłowska-Burnos Alicja.Dramat psychologiczno-erotyczny z elementem kryminału, który pozwala przeżyć wiele, czasem skrajnych emocji. Jest czas, by się pośmiać, zasmucić, przestraszyć, odczuć ekscytacje, a nawet podniecenie, i oczywiście wiele chwil na głębsze refleksje, bo książka niesie ze sobą przesłanie, które oczywiście każdy czytelnik musi odkryć sam.Jeszcze przed oficjalną premierą książkę uznano za jeden z świetnie zapowiadających się debiutów, i jak widać przewidywania okazały się słuszne.

Książka dostępna miedzy innymi na: http://bonito.pl/k-90484635-nie-wchodz-w-moja-cisze


 

„Moje życie bez ciebie” Anny Wysockiej–Kalkowskiej. Poruszająca książka, która zmusza czytelników, by zmierzyli się z jedną z najbardziej bolesnych, a zarazem tak naturalnych sytuacji jaką jest śmierć drugiego człowieka. Autorka, znana ze zdolności stopniowania serwowanych emocji doskonale buduje napięcie pozwalając czytelnikom wniknąć w świat emocji bohaterów. Tym razem zmierzymy się z żałobą, która jak każde uczucie musi stopniowo dojrzewać, by ostatecznie stając się bolesną rysą wyrytą na duszy umożliwić dalsze życie ze sobą i innymi ludźmi.

 Książka do kupienia miedzy innymi na: http://bonito.pl/k-90484633-moje-zycie-bez-ciebie


 

„Droga Tadeusza Mazowieckiego” Tomasza Mielcarka. Świetnie napisana biografia polityczna, która na nowo pozwoli nam poznać Tadeusza Mazowieckiego. Na temat tej wielobarwnej osobistości, która zapisała się w historii naszego kraju napisano już bardzo wiele ale Tomasz Mielcarek nie oferuje nam suchych faktów, lecz tętniącą „życiem” biografie polityczną, która budzi wiele refleksji i pozwala wyciągnąć szereg często zaskakujących wniosków.

Książka do kupienia miedzy innymi na: http://www.ebooki123.pl/droga-tadeusza-mazowieckiego_p485


 

„Testament Templariusza” Jolanty Marii Kalety. Kolejna pozycja wrocławskiej pisarki, która cyklicznie odkrywa przed czytelnikami tajemnice Dolnego Śląska. Tym razem zyskujemy szansę, by zgłębić tajemnice starego opactwa cystersów w Henrykowie na Dolnym Śląsku. Powieść historyczno-kryminalna, przesiąknięta realizmem magicznym, rozgrywa się w dwóch płaszczyznach czasowych, a każda z nich dostarcza  masy niezapomnianych doznań. Warto wiedzieć, że Jolanta Maria Kaleta zbadała wiele źródeł nim przystąpiła do pracy nad książką.

Książka do kupienia miedzy innymi na: http://bonito.pl/k-1300833-testament-templariusza


 

„Kocham Cię mamo” Justyny Eweliny Depty. Przejmująca do głębi powieść psychologiczna powalająca czytelnikom przyglądać się procesowi dorastania niejakiej Karoliny. Główna bohaterka tylko perz moment wyda nam się całkiem przeciętna Jej niezwykłość pojmiemy gdy przejdziemy wraz z nią okres surowego i purytańskiego wychowania,  burzliwą i pełną zaskoczeń dorosłość, by w końcu towarzyszyć jej w ostatnich chwilach życia. W powieści znajdujemy krzywdę, opór, zauroczenie, dojrzałą miłość, duchowe oddanie, wiarę, akceptację bólu i cierpienia, radość i apoteoza życia.

 Książka do kupienia miedzy innymi na:http://bonito.pl/k-1254485-kocham-cie-mamo


 

 „Nigdy Cię nie zapomniałam” Marta W. Staniszewska.  Przepełniona erotyzmem historia Sophie i Aleksa, pary młodych, pięknych, wykształconych ludzi, między którymi zaczyna kiełkować niepokorne uczucie. Pierwsze spotkanie, zakończone satysfakcjonującym seksem, miało być początkiem długotrwałej znajomości, przewrotny los zadecydował jednak inaczej. Na szczęście para spotka się ponownie po pięciu latach, i wtedy namiętność przebudzi się z całą swą siłą.

Książka do kupienia miedzy innymi na: http://www.ebooki123.pl/nigdy-cie-nie-zapomnialam_p361„Nigdy nie pozwolę ci odejść” Marta W. Staniszewska. Rozpalająca do czerwoności powieść, która po raz kolejny pozwoli nam przyglądać się namiętności, bezustannie odradzającej się na nowo. Oczywiście miłość nigdy nie jest prosta ale uczucie, które łączy Sophie i Aleksa zdaje się wyjątkowo trudne. W trakcie lektury znajdziemy odpowiedz na pytania: Czy porwani przez wir wymagającej codzienności i intensywnych przygotowań do ślubu, będą w stanie dostrzec czyhające na nich zagrożenie? Czy powracające duchy przeszłości zmącą idylliczny obraz i nie pozwolą im dotrwać do happy endu?

Książka do kupienia miedzy innymi na: http://www.ebooki123.pl/nigdy-nie-pozwole-ci-odejsc_p450


 

„Jak leczyć reumatoidalne zapalenie stawów II” Jarosław Niebrzydowski. To rozszerzone i uzupełnione wydanie poradnika autorstwa dr Jarosława Niebrzydowski. Pozycja wyjaśnia zawiłości leczenia i w prosty sposób tłumaczy co, i dlaczego oraz jak należy prawidłowo leczyć w tej chorobie. Książka napisana przez specjalistę zdaje się lekturą obowiązkowym dla wszystkich, którym przyszło borykać się z reumatoidalnym zapaleniem stawów.

Książka do kupienia miedzy innymi na:http://www.ebooki123.pl/jak-leczyc-reumatoidalne-zapalenie-stawow-ii_p356


Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl