Co warto przeczytać? - marcowe zapowiedzi na powitanie wiosny

Obrazek artykułu
Na wiosnę, która nadejdzie niebawem, warto czekać. Wraz z nią pojawiają się książkowe nowości. Już teraz poznajmy marcowe zapowiedzi na powitanie wiosny.

Zima, która w tym roku rozczarowała wielu fanów śnieżnych rozrywek, odchodzi w zapomnienie. Pozostaje cierpliwie czekać na nadejście wiosny. Gdy wokół się zazieleni, zyskamy sporą dawkę pozytywnej energii. Nim to nastąpi, czas spędzany w domu może umilić nam czytanie. Jest to jedna z najprzyjemniejszych form spędzania czasu wolnego, więc na dyskomfort nie będziemy narzekać. Z dobrą książką w ręku zapomnimy o niesprzyjającej aurze. Wystarczy jedynie wybrać właściwą pozycję.


5 książek na powitanie wiosny


Możemy być pewni, że wraz z nadchodzącą wiosną pojawiają się nowe tytuły. Nie zabraknie więc nieoczekiwanych wrażeń, poruszających historii, a nawet porad dla miłośników psów. Już teraz możemy sprawdzić, czym zaskoczą nas wiosenne nowości wydawnicze.


Co warto przeczytać? Marcowe zapowiedzi na powitanie wiosny. To doskonała podpowiedź, która na pewno nikogo nie rozczaruje. Zadowoleni z zaprezentowanych lektur będą dorośli czytelnicy, miłośnicy maleńkich psów, a także lubiąca fantasy młodzież. Czas się o tym przekonać.


Larwy, Stach Szulist

PREMIERA – 26.03.2020,

Kategoria: obyczajowe

Książka do nabycia na stronie:

http://www.psychoskok.pl/produkt/larwy


To współczesna powieść obyczajowa opowiada o relatywizmie etycznym, którego we współczesnym świecie mamy stanowczo za dużo. Wyraźnie zarysowany jest również temat odwagi i jej braku oraz poszukiwania miłości i potrzeby zaangażowania politycznego.


Losy Filip dowodzą, że pogodzenie uczuć z polityką jest praktycznie niewykonalne. Ten skomplikowany wewnętrznie bohater nie godzi się z rzeczywistością polityczną i społeczną, w której żyje. Jego wewnętrzny bunt i wiara w szczerości intencji innych będzie musiała zatrzeć się z brutalnym realizmem.


Książka w ofercie przedsprzedaży:

http://tylkorelaks.pl/881-larwy.html


Filip zostanie zepchnięty na peryferie życia i kariery. Jego nadwrażliwość i niezdecydowanie nie ułatwi niczego. Gdy inni zdołają dotrzeć na szczyt, by drylować na szczytach władzy, on będzie ukrywał swoje prawdziwe JA. Potrzeba pozostawania na poboczu po części wynika z jego biseksualności.


Melodia końca świata. Księga pierwsza, Jakub Szmal

PREMIERA – 23.03.2020

Kategoria: fantastyka , fantasy i science fiction

Książka do nabycia na stronie:

http://www.psychoskok.pl/produkt/melodia-konca-swiata-ksiega-pierwsza


Żyjącym na Ziemi ludziom grozi zagłada. Rudowłosa półbogini Aflare planuje eksterminację ludzkości. Jako władczyni podziemia za moment rozpocznie siódmą Armagenie, która ma zakończyć się unicestwieniem świata. Może jej się udać, bo w swoich działaniach nie będzie sama? Kto ją wesprze?


Bezwzględna Aflare nie cofnie się przed niczym. Nie spodziewa się jednak, że na Ziemi, naprzeciw niej staną potężni magowie. Nie jest również w stanie przewidzieć, że w chwili, gdy uzna się za zwyciężczynie, otworzy się portal do równoległego świata – Excadii. By móc poradzić sobie w tej pełnej magii przestrzeni, będzie musiała znaleźć potężnych sprzymierzeńców. To dlatego wyruszy na poszukiwania swojej siostry Neblare.


Książka w ofercie przedsprzedaży:

http://tylkorelaks.pl/882-melodia-konca-swiata-ksiega-pierwsza.html


Ta pełna magii i nadprzyrodzonych sił opowieść trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej strony. Okrucieństwo, żądza zagłady i krwiożercze instynkty zetrą się z męstwem i gotowością poświęcenia własnego życia dla najważniejszych wartości.


Projekt koniczyna, Milena Pastuszak

PREMIERA – 05.03.2020

Kategorie: fantastyka Fantasy i science fiction

Książka do nabycia na stronie:

http://www.psychoskok.pl/produkt/projekt-koniczyna


Fantastyczna, pełna tajemnic i intryg powieść dla młodzieży. Niebezpieczeństw i nieoczekiwanych zwrotów akcji nie będzie brakować.

Opowieść rozpoczyna się w momencie, gdy Alex budzi się w szpitalu, nie pamiętając, kim jest. Dziewczyna nie wie, dlaczego znalazła się w tym miejscu, ale zamierza odzyskać wspomnienia. Wierzy, że wspomoże ją w tym przyjaciółka. Niestety, Aleks nie podejrzewa, że dowie się od niej szeregu kłamstw. Dlaczego? By odnaleźć odpowiedź na to pytanie, będziemy musieli poczekać.


Książka w ofercie przedsprzedaży na stronie:

http://tylkorelaks.pl/880-projekt-koniczyna.html

Okaże się, że stary dziennik Alex pełen jest tajemniczych zapisków. Ponadto towarzyszy jej uczucie, że komuś powinna pomóc i wciąż obserwuję ją jakiś tajemniczy, przystojny mężczyzna. Zdarzyć może się wszystko. Ostatecznie Aleks dowie się jednak o tajemniczym Projekcie Koniczyna. Dzięki swoim nadprzyrodzonym mocą była jego istotnym elementem. Co teraz? Z pewnością będzie niebezpiecznie. Tylko jeżeli Alex wykaże się wytrwałością i zdolnością podejmowania trudnych decyzji, wszystko ma szansę skończyć się dobrze.

Nad książką patronat objęli: Portal dlaLejdis.pl, Kulturalne rozmowy, Infinifable, Bookendorfina, Odcienie stron, Angelic on point.


Marcowe zapowiedzi na powitanie wiosny zadowolą nie tylko fanów powieści obyczajowych i fantastyki. Wraz z nadejściem cieplejszych dni, warto będzie wybrać się na spacer. A skoro pies jest najlepszym przyjacielem człowieka, poznajemy zapowiedź dedykowaną miłośnikom tych towarzyskich czworonogów.


Chihuahua wojownik z Meksyku, Marta Paszkiewicz

PREMIERA: 26.03.2020

Kategoria: poradnik

Książka do nabycia na stronie:

http://www.psychoskok.pl/produkt/chihuahua-wojownik-z-meksyku


Ten poradnik dedykowany jest miłośnikom rasy Chihuahua. Zgromadzono w nim najważniejsze informacje na temat tych maleńkich piesków. Po pozycję powinni więc sięgnąć obecni oraz przyszli właściciele chihuahua, a także osoby, które chciałyby dowiedzieć się czegoś więcej na temat tych niezwykłych psiaków.


Chihuahua to psy o imponującym rodowodzie. Nie wszyscy wiedzą, że wywodzą się od historycznej rasy techichi, która swego czasu występowała na terenie obecnego Meksyku. Maleńkie ciałko skrywa wierne serce oraz niezłomny charakter. Te miniaturowe psiaki podbiły serca właścicieli na całym świecie. O ich popularności nie zadecydowała jednak sama uroda. Przyjacielskie usposobienie chihuahua to najważniejsza cecha tej rasy. Według klasyfikacji FCI są to psy do towarzystwa. Nie nadają się więc do żadnej prace, ale to nieważne, bo chihuahua przede wszystkim ma umilać życie swojemu właścicielowi.


Książkę ofercie przedsprzedaży:

http://tylkorelaks.pl/883-chihuahua-wojownik-z-meksyku.html


W poradniku znajdziemy najważniejsze informacje. Autorka będąca pedagogiem, psychologiem zwierząt oraz jedną z założycieli Polskiego Stowarzyszenia Psychologów Zwierząt, dokonała wnikliwej analizy tej rasy. Poznamy interesujące fakty kulturowe i historyczne związane z genezą rasy. Przekonamy się, że te czworonożne, milusińskie maleństwa tak naprawdę mają charakter prawdziwych wojowników. Wyczulone zmysły pozwalają im natychmiast reagować na każde zagrożenie.


Prócz ciekawostek i najważniejszych wiadomości dotyczących chihuahua w poradniku znajdują się wytyczne dotyczące pielęgnacji i wychowania psa tej rasy.


Zaprezentowane marcowe książkowe zapowiedzi na powitanie wiosny na pewno miło zaskoczyły. Chcący zawsze być na bieżąco zawsze znajdą ciekawe książkowe nowości TUTAJ

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl