Przekazy Wszechświata

| Dodano: 1 luty 2019 | Dodana przez: redakcja

Share

Okładka

Twoja ocena

Czy zdajesz sobie sprawę, że możesz odczuć energię płynącą z Wszechświata?

Czy jesteś ciekawy, jakie informacje docierają z Kosmosu?

Czy jesteś gotowy, na spotkanie z innymi wymiarami?

Musimy pamiętać o swej wyjątkowości i niepowtarzalności. Każdy z nas jest inny, choć w głębi serca wszyscy pragniemy jednego. Chcemy wiedzieć, jaki jest sens istnienia, poznać cel swego życia, upewnić, że istnieje dusza, przekonać się, czy w nieskończonym Wszechświecie jest ktoś oprócz nas?
Dzięki tej książce znajdziemy odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.

Autorka od dłuższego czasu odbierająca spływające energie i niezwykłe przekazy spisała je, by każdy mógł zbliżyć się do tego nieprawdopodobnego wymiaru. Pozycja zadowoli wszystkich zainteresowanych tematyką i gotowych, by poszerzyć swe horyzonty.

Odwiedź Przekazy Wszechświata na Facebooku
https://www.facebook.com/PrzekazyWszechswiata

Źródło: http://www.psychoskok.pl/produkt/przekazy-wszechswiata ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Przekazy Wszechświata"

Opinia

Awatar użytkownika

Książka od samego początku zadziwia, autor występuje w roli narratora. Bardzo ciekawy zabieg , ale już po kilku zdaniach okazuje się świetnym rozwiązaniem. Małgorzata Król jest Kimś w rodzaju łącznika – jest mostem między ludźmi, życiem, a energią zewnętrzną.
Na początku podeszłam do tematu z dużą rezerwą, ale pomyślałam sobie – ok! Dam temu szansę. Była to szansa wykorzystana w stu procentach, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Każdy się czasami zastanawia: Czy istnieje życie po życiu, czy jesteśmy sami we Wszechświecie?
Kto nad wszystkim trzyma pieczę? Celem „Przekazów Wszechświata” jest próba przebudzenia naszej świadomości, odkrycie naszej wewnętrznej tożsamości. Umiejętność chwytania chwili, słuchania wewnętrznego głosu.
@wydawnictwopsychoskok, zaczynam zakochiwać się w Waszych publikacjach, mój wewnętrzny filozof budzi się do życia! Więc … nie bójmy się poczuć i otwórzmy się na nowe możliwości – dajmy sobie szansę. Zapraszam do zapoznania się z kanałem Youtube o tej samej nazwie co tytuł książki !

https://www.instagram.com/p/BvwlXB8hUg2/

1 pażdziernik 2019 11:22

Opinia

Awatar użytkownika

Czy konkretne przekazy faktycznie zaistniały tego na pewno nie wiem i zapewne nigdy się nie dowiem. W słowo można wierzyć lub nie. Jednak niepodważalnie stwierdzam, że bez względu na autentyczność wiadomości stanowią one dzieło samo w sobie. Nie ważne czy człowiek uwierzy w całą mistyczną otoczkę – same teksty są warte przeczytania i sama podkreśliłam co niektóre frazy, które szczególnie przypadły mi do gustu a nawet trafiły do serca. Są godne uwagi, a nawet wywołują refleksje. Część z nich to po prostu dobre, głębokie wiersze, rozprawiające o świecie i nas samych. Najpiękniejsze w tej książce jest to, że każdy wyczyta z niej coś innego.


https://sztukater.pl/ksiazki/item/28549-przekazy-wszechswiata.html

1 pażdziernik 2019 11:20

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl