Najlepsze książki na prezent dla faceta

Obrazek artykułu
Okazji, by wręczyć przyjacielowi, koledze, czy ukochanemu mężczyźnie podarek w ciągu roku jest całkiem sporo. Najlepsze książki na prezent dla faceta to pomysł. który zawsze się sprawdzi. Poznajmy więc lektury dla niego.

Chodź badania stanu czytelnictwa w Polsce, już dawno temu dowiodły, że panowie czytają znacznie mniej niż panie, nie oznacza to, że przedstawiciele męskiego grona w ogóle nie sięgają po książki. Mężczyźni lubią czytać dobre książki. Mają ulubione gatunki literackie i nie stronią od czytelniczych nowości. Wiedząc o tym, zyskujemy wskazówkę, jakim upominkiem zawsze zdołamy sprawić przyjemność mężczyźnie.


Najlepsze książki na prezent dla faceta to pomysł, który sprawdzi się bez względu na okazję. W ciągu roku nadarza się mnóstwo okazji, podczas których warto wręczyć miły upominek przyjacielowi, koledze, czy ukochanemu mężczyźnie. Książka dla niego będzie doskonałym prezentem dla faceta z okazji Walentynek, imienin, urodzin i świąt. Są także okoliczności dedykowane panom. Książka na prezent na Dzień Ojca, Dzień Dziadka, Dzień Mężczyzny, również sprawdzi się doskonale. To jedyny upominek, który bez względu na wiek sprawi przyjemność każdemu panu.


Poznaj ciekawe pozycje rekomendowane na prezent - http://tylkorelaks.pl/86-ksiazki-na-prezent  
Najlepsze książki na prezent dla facetaPonieważ każdy mężczyzna posiada indywidualne upodobania odnośnie literatury, warto wiedzieć, pośród jakich gatunków szukać książkowego upominku dla niego. Oczywiście lektur do wyboru jest tak wiele, że najbezpieczniej będzie wybrać jedną z polecanych książek dla faceta. Oto one.


Książka, którą doceni każdy mężczyzna to „Urodzinowy prezent dla Hitlera”. Jest to mocna literatura faktu, która zawiera informacje na temat jednej z największych sensacji II wojny światowej. Zakończonej niepowodzeniem, tajemniczej operacji o kryptonimie „Whiskey”. Wiele osób nadal nie zdaje sobie sprawy, że cała akcja przygotowana została na drodze porozumienia Winstona Churchilla z Józefem Stalinem. Nie nagłaśnia się również faktu, że do dziś nie wiadomo, jakie zadanie w całej operacji odegrał polski kapitan, pilot 38. Dywizjonu RAF, Ryszard Zygmuntowicz, który zasiadał za sterami brytyjskiego Halifaxa, który rozbił się na pograniczu niemiecko-austriackim, pomimo iż oficjalnie zmierzał na teren Czechosłowacji. Autor, Piotr Nasiołkowski na podstawie wieloletnich badań historycznych, wysnuł śmiałą hipotezę, według której celem operacji „Whiskey” miało być zabicie Adolfa Hitlera. Wszystkie najważniejsze informacje odnajdziemy w trakcie lektury. Należy podkreślić, że książka zawiera biografia Ryszarda Zygmuntowicza oraz szereg archiwalnych fotografii.


Książka do nabycia TUTAJKsiążka na prezent dla mężczyzny to również „Niewolnicy III Rzeszy z literą „P”. Polacy na robotach przymusowych w latach 1939-1945”. Na łamach tej pozycji poruszono najtrudniejsze tematy związane z II wojną światową. Wspomniano ofiary obozów koncentracyjnych i obozów pracy. Poruszono temat zaniedbanych i nieobjętych właściwym szacunkiem mogił. Nie zapomniano również o ofiarach, które nigdy nie doczekały się zadośćuczynienia. Na potrzeby publikacji autor, Arno Giese zapoznał się z bogatym 


Arno Giese na temat książki niewolnicy III Rzeszy z literą „P” TUTAJ


Ta książka porusza i skłania do refleksji. Ogromne wrażenie zrobią na nas zwierzenia świadków historii, którym udało się przeżyć ten koszmar. Pozycja jest próbą rozliczenia się z przeszłością. Pozostaje także świadectwem najbardziej przerażającego czasu w historii świata, który nigdy nie powinien się powtórzyć.


Książka do nabycia TUTAJPrócz literatury faktu panowie lubią fikcję dostarczającą silnych, momentami krańcowych wrażeń. Poznajemy lektury spełniające ten warunek.


Książka na prezent dla niego to „Lucyfera”. Jest to thriller psychologiczny, który może zachwiać podstawami chrześcijaństwa. Po wnikliwej analizie mniej i bardziej znanych faktów historycznych, podań i legend, autorzy, jako badacze Nowego Testamentu i tropiciele herezji, postawili kilka przełomowych hipotez. Wraz z bohaterami będziemy odkrywać tajemnice przeszłości i współczesne sekrety Watykanu. W przypadku tej powieści literacka fikcja posłużyła do zaprezentowania przełomowych treści. Główna bohaterka to uznana polska aktorka, Maria Niewiadomska. Poznamy ją w momencie, gdy razem z mężem przybędzie do Prowansji, by zagrać ważną rolę w filmie przygotowywanym przez francuskiego reżysera. Bardzo szybko okaże się jednak, że produkcja filmowa to jedynie pretekst do zrealizowania tajnych celów.


Lucyfera – fikcja a może jednak fakt? SPRAWDŹ


Ta powieść treścią i sposobem jej prezentacji przebija bestsellerowy „Kod Leonarda da Vinci”. Fabuła inspirowana dokumentami historycznymi wskazuje między innymi, że Jezus miał brata i najpewniej nie był prawdziwy Mesjaszem. Lektura książki zachęca, by zrewidować poglądy na temat wiary i chrześcijaństwa. Wskazane dowody mówią same za siebie.


Książka do nabycia TUTAJKsiążka na prezent dla faceta to także „Strzała przeznaczenia”. Ta powieść została oparta na krwawych faktach historycznych. Fabuła przeniesie nas do roku 1066 na teren średniowiecznej Anglii. To krytyczny moment, ponieważ zmarł król Edward Wyznawca. Kraj pozbawiony władcy pozostaje w niebezpieczeństwie, dlatego niezwłocznie należy wskazać następcę. Niestety król nie pozostawił po sobie potomka. Rozegra się dramatyczna bitwa o tron. Trzech kandydatów do objęcia rządów zrobi wszystko, by sięgnąć po władzę.


Powieść oparta na krwawych faktach historycznych SPRAWDŹ


Główny bohater to świetnie wyszkolony rycerz Garet Padington. Niestety jego oddanie wobec kraju będzie wystawione na próbę. Garret zakocha się w niewłaściwej kobiecie i zostanie posądzony o zdradę. Walka o honor i ukochaną oznacza dla Gareta śmiertelne niebezpieczeństwo.


Książka do nabycia TUTAJZaprezentowane pozycje to najlepsze książki na prezent dla faceta. Każda z nich będzie w stanie zaspokoić nawet najbardziej wymagających przedstawicieli męskiego grona. Chcący poznać inne propozycje powinni zerknąć na kolejne, polecane KSIĄŻKI DLA MĘŻCZYZN

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl