Tydzień z tatą - wyjątkowe książki na Dzień Ojca

Obrazek artykułu
23 czerwca odchodzimy Dzień Ojca, który jest świętem pozwalającym wyrazić wdzięczność i szacunek wobec ojców.

W tym wyjątkowym dniu warto przypomnieć, jak wiele emocji skrywa króciutkie słowo TATA.

 

Miałeś ojca, który cię szanował. Zawdzięczasz mu swoją moc, swoją siłę, wszystko. Jemu i szacunkowi, którym cię obdarzył.

– Siba Shakib – Samira i Samir


 

Aby tegoroczny Dzień Ojca stał się wyjątkowy warto pomyśleć o podarku, który umili wiele chwil. Z pewnością każdy Tata doceni książkę, która trafi w jego indywidualne upodobania. Możliwość wybrania pozycji z pośród dziesiątek kryminałów, powieści sensacyjnych, historycznych, przygodowych, poradników, reportaży, czy erotyków to gwarancja natrafienia na najwłaściwszą książkę.


  I ojcowie czytają książki – książka z okazji Dnia Ojca
http://www.psychoskok.pl/aktualnosci/ojcowie-czytaja-ksiazki-ksiazka-okazji-ojca

 

W roli prezentu na Dzień Ojca doskonale sprawdzą się także gry logiczne, strategiczne, imprezowe, karciane, czy łamigłówki Na stronie tylkorelaks.pl znajdziemy propozycje gier dla Ojców w każdym wieku.

 

Wraz ze sklepem internetowym tylkorelaks.pl zapraszamy wszystkich tatusiów wraz ze swoimi pociechami na organizowany przez nas konkurs. Tym razem tematem konkursu jest „Mój tata na planecie Alekanda” – jest to konkurs plastyczny. Szczegóły na stronie -


Wszystkim Ojcom składamy najserdeczniejsze życzenia wiary i nadziei głębokiej, że warto mieć marzenia, plany i chęć ich spełnienia oraz siłę by zwalczać trud, niepowodzenia. Abyście zawsze cieszyli się dobrym zdrowiem, nigdy nie opuszczał Was dobry humor, a każde z Waszych najskrytszych marzeń w końcu się spełniło.Wszystkiego Najlepszego!!!
 

 

 

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl