Podróże do innych wymiarów

Obrazek artykułu
Teorie mówiące o istnieniu światów równoległych badane są przez fizyków, psychotroników i parapsychologów. Wiadomo coraz więcej. Podróże do innych wymiarów zdają się możliwe.

Nasza rzeczywistość nie jest taką, jak nam się wydaje. Nasze zmysły są ograniczone, a zadziwiające możliwości ludzkiego mózgu wciąż nie w pełni poznane. Świat kryje przed nami mnóstwo tajemnic, których nikomu nie udaje się wyjaśnić. Zadziwiają olbrzymie budowle, które musiała wznieść cywilizacja przewyższająca naszą pod każdym względem. Zastanawiają rozmieszczone na całym świecie świątynie i odnajdywane szczątki ludzi gigantów. W zdumienie wprawiają odkrywane na lądzie i pod wodą artefakty. Nie sposób bowiem stwierdzić, kto i po co je wykorzystywał.


Często pojawia się również temat istnieniu światów równoległych. Mówi o tym choćby teoria strun, która powstała już w 1970 roku, czy M-teoria zgłębiana przez fizyków. Czterej medycy: Rick Strassman, Sławek Wojtowicz, Louis Eduardo Luna oraz Ede Frecska także zaprezentowali twierdzenie mówiące, że od tysięcy lat niektórzy podróżują do innych wymiarów i kontaktują się z duchowymi bytami. Przeprowadzili oni innowacyjne badania dowodzące, że kontakt taki jest możliwy, a nawet wskazali, jak można go przeprowadzić.


Wszechświat jest nieskończony, więc nie warto wmawiać sobie, że jesteśmy jedynym, obdarzonym inteligencją gatunkiem, który istnieje w tej przestrzeni. Starożytne, naskalne malowidła, legendy, pradawne wierzenia i całkiem aktualne doświadczenia dowodzą, że nasza rzeczywistość nie jest taka, jak nam się wydaje. Nawet teksty religijne wspominają o nieludzkich „niebiańskich” istot. W „Księdze Rodzaju” jest wzmianka o „synach bożych”, którzy obcując z ziemskimi kobietami dali początek rasie gigantów. Podobnych informacji w Biblii jest o wiele więcej, choć wielu woli odwoływać się do współczesnych doniesień.


Ponoć nasze aparaty pozwalające obserwować wszechświat nie są w stanie wychwycić nawet 20% jego masy. Ciemna materia może natomiast skrywać się nawet w przestrzeni ponad 10 wymiarów. Fizyk Michio Kaku podobnie jak wielu innych naukowców mówi, że równoległe wszechświaty mogą skrywać się w innych wymiarach. Wiele twierdzeń jest trudnych do zrozumienia, ale nie sposób im zaprzeczyć. Wieloświat to bowiem fakt.


  Czy jesteś gotowy, aby poczuć energię z innych wymiarów?

                                          http://www.psychoskok.pl/aktualnosci/jestes-gotowy-aby-poczuc-energie-z-innych-wymiarow  


Ostatnimi czasy obserwuje się rosnące zainteresowanie możliwością kontaktowania się z istotami duchowymi i „wyczuwania” energii kosmicznej. Pytania o sens istnienia pozostają bez jednoznacznej odpowiedzi, więc dowody na istnienie „czegoś więcej” poza cielesnością łagodzą lęk przed śmiercią.


„Przekazy Wszechświata” pozwolą nam, przebudzić w sobie prawdziwe Ja. Zawarte w tej książce treści rozbudzą naszą Świadomość i wtajemniczą nas w prawdy dotyczące znaczenia i sensu życia. Dla wielu osób będzie to szansa, na zetknięcie się z zupełnie nieprawdopodobnymi treściami. Możliwe, że zatraceni w pędzie codzienności zapomnieliśmy, by skupić się na obszarach dotyczących duchowości. Fizyczny byt jest jednak śmiertelny, warto więc zastanowić się, co nas czeka?


Książka w ofercie przedsprzedaży:

http://tylkorelaks.pl/801-przekazy-wszechswiata-9788381193917.html


W książce zawarto zbiór przekazów pochodzących bezpośrednio ze spływających w naszą rzeczywistość energii. Treści te pozwolą nam zrozumieć doczesne i przyszłe życie. Każdy człowiek jest odrębną indywidualnością, która powinna analizować przekazy poprzez własne, emocjonalne wnętrze. W trakcie lektury będzie to możliwe, bo prócz krótkich komentarzy przekaz nie został zniekształcony i zmieniony.


Odwiedź Przekazy Wszechświata na Facebooku

https://www.facebook.com/PrzekazyWszechswiata

Książka polecana jest osobom chcącym poszerzać swoje horyzonty i zrozumieć otaczający nas Wszechświata. Przekazy pozwalają na rozwój duchowy, zdobycie wiedzy z innych rzeczywistości oraz pozytywne i radosne spojrzenie na swoje obecne i przyszłe życia.Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl