Książka na wakacje

Obrazek artykułu
Dłuższy, czy krótszy wypoczynek powinien zapewnić nam pełen relaks. Gdziekolwiek będziemy spędzać wolny czas, nie zapomnijmy więc o dobrej lekturze. Książka na wakacje zapewni nam przyjemne i pełne wrażeń chwile.

Każdego roku z niecierpliwością wyczekujemy lata. Słoneczne, upalne dni przywodzą nam na myśl czas upragnionego wypoczynku. Wielu z nas dużo wcześniej planuje, gdzie będzie spędzać wakacje (ekskluzywny hotel w górach). Staramy się wybrać najdogodniejszy czas i miejsce na urlop. Niestety pogody i nieprzewidywalnych sytuacji nie da się uniknąć. A przecież dłuższy, czy krótszy wypoczynek, zawsze powinien zapewniać nam pełen relaks. Gdziekolwiek będziemy spędzać wolny czas, nie zapomnijmy więc o dobrej lekturze.


Książka na wakacje każdemu zapewni przyjemne, pełne wrażeń chwile. Nawet jeśli zawiedzie nas aura, a wybrane miejsce rozczaruje, będziemy mogli, cieszysz się relaksującym wypoczynkiem. Do tego, by nie zapomnieć o książce, która naprawdę zmieści się w bagażu, powinna przekonać nas świadomość, że prócz tego, że czytanie to przyjemna forma relaksu, to zarazem jest to  prozdrowotna dla ciała i duszy aktywność.


Skoro książka na wakacje może zagwarantować wszystkim przyjemne wrażenia, warto zaproponować kilka ciekawych propozycji. Poznajmy książkę na wakacje dla niej, dla niego i dla dziecka. Te lektury z pewnością nie zawiodą nikogo.


Książka na wakacje dla niej


Panie bardzo lubią piękne, wzruszające i skłaniające do przemyśleń lektury. Dlatego, przedstawicielkom płci pięknej warto polecić książkę, której czytanie pełne będzie emocji. Taką, która poruszy i na długo pozostanie w pamięci.


„Pierścionek z cyrkonią” to piękna, intrygująca opowieść o poszukiwaniu miłości. Przekonamy się, że na prawdziwe uczucie czasem trzeba czekać bardzo długo. Przyjdzie nam poznać historię dwójki młodych ludzi, którzy w roku 1967 w Gdańsku obdarzyli się uczuciem. Byli wówczas licealistami wierzącymi, że można spełnić wszystkie plany na przyszłość. Niestety los szybko rozdzielił ich drogi. Jako dorośli ludzie podążyli w różnych kierunkach. Spotkają się ponownie dopiero w 2008 roku w Paryżu. Oboje są już dojrzałymi ludźmi, którzy na swoich barkach dźwigają bagaż doświadczeń. Czy ich uczucia rozwodzą się na nowo? Czy dojrzała miłość będzie miała szansę istnieć pomimo skomplikowanej przeszłości?


Książka do nabycia na stronie: http://www.psychoskok.pl/produkt/pierscionek-z-cyrkonia


Książka na wakacje dla niego


Wiele mówi się o tym, że panowie czytają mniej niż panie. To dlatego warto zaproponować im na tyle ciekawą lekturę, że nie będą umieli się jej oprzeć. A ponieważ mężczyźni czasem potrzebują odrobinę mocnych wrażeń, doskonały będzie dobry thriller. Taki, który trzyma w napięciu do ostatniej strony.


Dobry thriller to „Fatalny turnus”. Dla bohaterów, których poznamy, będą to najgorsze wakacje w życiu. Włodzimierz i Katarzyna, choć skłóceni, cieszyli się na wakacje w Stegnie. W końcu wypoczynek nad morzem nie zdarza im się często. Niestety, nie mogli przewidzieć, co wydarzy się na miejscu. Inni wczasowicze wydawali się naprawdę w porządku. Obsługa w „Oazie” też. Więc jak to możliwe, że  pewnego wieczora, spacerująca po plaży Katarzyna została napadnięta i pobita tak brutalnie, że nieprzytomna trafiła do szpitala? Tego spróbujemy dowiedzieć się w trakcie lektury. Łatwo nie będzie, bo milicja nie śpieszy się z wyjaśnieniem sprawy. Na całe szczęście Katarzyna niebawem odzyska przytomność, a wtedy dużo może się wyjaśnić.


Książka do nabycia na stronie: http://www.psychoskok.pl/produkt/fatalny-turnus


Książka na wakacje dla dziecka


Ciepłe, słoneczne dni to czas, który najmłodsi najbardziej lubią spędzać na świeżym powietrzu. Po całodziennej aktywności lub w momencie, gdy zaczyna zawodzić pogoda, książka sprawi, że nikomu nie zagrozi nuda. Z książkowym bohaterami zawsze jest bowiem wesoło i ciekawie.


„Zabawki na wakacjach” to pięknie ilustrowana książka, którą na letni wypoczynek powinno zabrać ze sobą każde dziecko. Główny bohater to rezolutny Michałek. Chłopiec ma wyjechać z rodzicami na wakacje. Niestety nie wie on jaką zabawkę ze sobą zabrać, a może wziąć tylko jedną. Po dłuższym zastanowieniu zdecyduje się na bałwanka, co nie ucieszy pozostałych zabawek. To dlatego postanowią one wyruszyć za nim. Przed nimi trudna, pełna przygód droga. Będzie wesoło, a momentami naprawdę niebezpiecznie. Tę historię trzeba poznać, by dowiedzieć się, czy zabawką uda się dotrzeć do Michałka.


Książka do nabycia na stronie: http://www.psychoskok.pl/produkt/zabawki-na-wakacjach

 

Zaproponowane książki na wakacje na pewno nie rozczaruję nikogo. Jeśli chcielibyśmy na własną rękę poszukać pozycji, która zapewni nam przyjemny, czytelniczy wypoczynek możemy zajrzeć na stronę oferującą tylkorelaks z książką.

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl