Adler. Tajemnica Zamku Bazina - premiera

Obrazek artykułu
„ADLER. TAJEMNICA ZAMKU BAZINA” autorstwa Marty Merriday to oryginalna i emocjonująca powieść przygodowa ze sporą dawką fantastyki i humoru.


Głównym miejscem akcji jest hrabstwo Sussex — zielona kraina na południu Anglii, lecz Czytelnik zajrzy również do smaganej zimnymi wiatrami, dalekiej Szkocji. W tym samym świecie, w którym Agata Christie umieszczała akcję swoich kryminałów, autorka osadza historię młodego biologa i myśliwego Adlera — z niecodzienną zagadką, którą przyjdzie mu rozwikłać. W tym samym świecie, ale jakże różnym zarazem: przygody słynnego detektywa Poirota dzieli w końcu od współczesnych angielskich miasteczek, do których przenosi nas Marta Merriday, prawie 100 lat!

żródło: Bookmoment


Adler. Tajemnica Zamku Bazina pod patronatem Oazy Recenzji

http://www.psychoskok.pl/aktualnosci/adler-tajemnica-zamku-bazina-pod-patronatem-oazy-recenzji/Śledząc przygody Adlera i jego barwnych przyjaciół, przemierzymy angielską knieję i zasnute mgłami pola, będziemy się bawić na imprezach ekscentrycznych arystokratów i walczyć średniowieczną bronią oraz zajrzymy na pobliski zamek zamieszkały przez zupełnie niespodziewanych przybyszów, parających się jeszcze bardziej nieoczekiwanym zajęciem. Będzie się działo!Poznaj świat Adlera 

http://www.pl.martamerriday.com/swiat-adlera/

 Książka dostępna w księgarni internetowej - http://tylkorelaks.pl/763-adler-tajemnica-zamku-bazina-9788381192866.html


Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl