Porwana przez Jokera – początek

| Dodano: 16 maj 2019 | Dodana przez: redakcja

Share

Okładka

Twoja ocena

To powieść, która dostarczy mocnych wrażeń panom i paniom. Główna bohaterka to zaledwie18-letnia Caroline, która zostanie uprowadzona. Sytuacja, w jakiej znajdzie się dziewczyna. zdaje się najbardziej fatalną z możliwych. Jej rodzina jest przekonana, że poniosła śmierć w wypadku samochodowym, wiec nikt nie będzie jej szukał.

Co gorsza, porywacz, który ją więzi, to niejaki Joker. To jeden z najbardziej niebezpiecznych przestępców, który wielokrotnie ją zaskoczy. Ból, lęk i rozpacz wypełni wiele dni Caroliny. Zdarzą się jednak chwile upajającego szczęści. Joker ma do niej dziwną słabość, więc zamiast zabić, woli z nią pogrywać. Sytuacja z każdą chwilą staje się coraz bardziej toksyczna. Czyżby dziewczyna zaczęła się w nim zakochiwać?

Patronat nad książką objęli: dlaLejdis, Agata Kołodzińska

Źródło: http://www.psychoskok.pl/produkt/porwana-przez-jokera-poczatek ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Porwana przez Jokera – początek"

Opinia

Awatar użytkownika


(...) opowieść ta intryguje i wywołuje w czytelniku emocje. Fabuła sama w sobie jest pomysłowa i oryginalna. Historia na długo pozostaje w pamięci. Jest wciągająca, czytając nie sposób oderwać się od lektury. Jest w tej książce  coś niesamowitego, co sprawia, iż ciągle się o niej myśli, książka nieustannie kusi czytelnika. Lektura zachwyca i skłania do myślenia. Trzyma w nieustannym napięciu do ostatniej strony ;)

http://lifestyllook.blogspot.com/2019/08/porwana-przez-jokera-poczatek-queen-cara.html

3 wrzesień 2019 09:03

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku