Jedno ciało – dwie skrajne osobowości

Obrazek artykułu
Jolanta Nasiłowska napisała niezwykłą opowieść o trudnej miłości. Okazuje się, że ciało głównej bohaterki skrywa dwie skrajne osobowości.

Historie miłosne zawsze przyciągają uwagę czytelników, ponieważ wielokrotnie dzięki literackiej fikcji jesteśmy w stanie przeżyć uniesienia, których brakuje nam w prawdziwym życiu. Na chwilę obecną na rynku wydawniczym możemy znaleźć tysiące książek, które podejmują ten wątek. Jak wybrać więc książkę o miłości, która pozytywnie nas zaskoczy?


Bez względu na powody, które skłaniają nas, by sięgnąć po lekturę zawierająca wątek miłosny, z pewnością miło zaskoczą nas książki Jolanty Nasiłowskiej. Okazuje się bowiem, że kruche ciało głównej bohaterki obu powieści autorki,  skrywa dwie skrajne osobowości.„Ja, oni i Dżej” to tytuł debiutanckiej powieści Jolanty Nasiłowskiej. Książka zebrała pozytywne recenzje czytelników, którzy docenili tą wyjątkową opowieść o trudnej miłości.


Emma, główna bohaterka powieści to spokojna, nieśmiała osoba, która bez powodzenia zmaga się z szeregiem kompleksów. Jej kruche ciało skrywa jednak drugą osobowość, która dochodzi do głosu w najmniej oczekiwanych momentach. Dźej to „drugie ja” Emmy, które wielokrotnie przejmuje kontrole nad jej życiem i wprowadza zmiany, z którymi musi mierzyć się „powracająca” Emma. Czy w tej sytuacji spełnienie marzeń o miłości będzie możliwe?


Dwie skrajne osobowości ukryte w jednym ciele to prawdziwe wyzwanie. Rodzi się bowiem pytanie, która podejmie najważniejsze decyzje? 

Uciec od siebie, czyli Oni i Dżej” to kontynuacja przygód Emmy Dżej Blum. Początkowo zyskamy wrażenie, że Emma zdołała okiełznać swoje „drugie ja”, ale niestety Dźej zechce powrócić.


Emma wielokrotnie musiała naprawiać szkody, które wyrządzała jej drugą osobowość, i zdaje się, że zasłużyła, by wieść spokojne życie bez Dźej. Teraz delektuje się zwyczajnym życiem, które prowadzi z ukochanym Normanem w Barcelonie, ale jej szczęście zostanie narażone na niebezpieczeństwo.

 

Piękna Hiszpania to wymarzone miejsce dla zakochanych, ale tym dwojgu nie będzie dane zbyt długo cieszyć się sobą. Emma pozna przystojnego Bernarda, który na moment zawróci jej w głowie, a Norman otrzyma list od kobiety, która podobnież jest jego byłą żona, z którą łączy go ich wspólne dziecko.


Gdy Norman wróci do Polski, Emma znajdzie pocieszenie w ramionach Bernarda. Miłość, której tak bardzo pragnęła zdaje się kończyć. Co więcej do życia budzi się Dżej…


Książki Jolanty Nasiłowskiej dostępne są na stroni:
 http://www.psychoskok.pl/autorzy/jolanta-nasilowska/Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl