S.N.U.F.F. - Wiktor Pielewin - zapowiedż

Obrazek artykułu
Premiera książki 01.10. 2018 r.

Nędza i bogactwo, technologiczny rozwój i zastój, zezwierzęcenie i człowieczeństwo. Czynniki i zależności w konfliktach toczących się pomiędzy odmiennymi krajami i ich kulturami.

S.N.U.F.F. jest powieścią rozpatrującą konflikt między cywilizowanymi mieszkańcami Bizancjum/ Big Biz, a nieokiełznanymi Orkami/Urkami zamieszkującymi w kraju Urkana. Brutalne filmiki bez cenzury zwane jako S.N.U.F.F.: Special Newsreel / Universal Feature Film, przygotowuje pilot Damilola Karpov. Ich celem jest zaspokajanie potrzeb kultury Biznancjum. Pragnie ona określonej liczby ofiar do tworzenia obrazu obcego.


Bestsellerowa, olśniewająca, postapokaliptyczna powieść wskazująca wizjonerski punkt widzenia odnośnie do wojny i mediów.
S.N.U.F.F. - Wiktor Pielewin

Premiera 01.10.2018 roku

W ofercie przedsprzedaży - http://tylkorelaks.pl/757-snuff-9788381191715.html
Czołowy i topowy rosyjski prozaik nowego pokolenia, Wiktor Pielewin zyskał status jednego z najbardziej znaczących twórców światowej kultury.  Powieść S.N.U.F.F., która po raz pierwszy ukazała się na rynku wydawniczym w roku 2011, zachwyciła krytyków i czytelników. Odbiorców na całym świecie zafrapowało celne wizjonerstwo, które może stanowić opis współczesnych konfliktów.


Wiktor  Pielewin poprzez wielowątkową fabułę i celne aluzje poważnie odnosi się do tego, co dzieje się w dzisiejszym świecie. Fantastka zdaje się obrazem rzeczywistości układającym całość we frapującą antyutopię na temat kultury przyszłości. Aluzją wobec aktualnych konfliktów. Tę książkę należy  przeczytać.

Patronat nad książką objęli: Lubimyczytać.pl, BeGood.Art, Zażyj Kultury, itysiek.reads, Kuźnia Literacka, Fundacja Polonia Union,

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl