Zatrzymać czas

| Dodano: 27 lipiec 2019 | Dodana przez: redakcja

Share

Okładka

Twoja ocena

Jest to niezwykła, poruszająca opowieść o człowieku zmuszonym do walki z przeciwnościami losu. W książce postawione zostaje fundamentalne pytanie. Jak żyć, żeby pod koniec życia móc spojrzeć sobie w oczy? Błędy z przeszłości potrafią przecież wyryć na duszy ślad, sprawiając, że pozytywna samoocena staje się niemożliwa. Tylko, czy da się uniknąć niewłaściwych decyzji? Z pewnością wielokrotnie spróbujemy odpowiedzieć na te pytania w trakcie lektury.

Książka powstała z myślą o zachowaniu wspomnień dla potomnych. Czytelnicy będą zapoznawać się z chwilami pięknymi i radosnymi, ale również tymi trudnymi oraz przepełnionymi bólem. Każda z przeżytych sytuacji warta jest uwagi. W połączeniu wykuwają one bowiem ludzki los. Autor opisuje wartości rodzinne, czasy pracy, konieczności utrzymywania rodziny, marzenia o zdobywaniu kariery i sukcesów, a także skomplikowane tło historyczne. Czas wojny i okupacji, a następnie wyzwolenia, miały ogromny wpływ na wszystkich. Główną zaletą książki pozostaje obiektywne spojrzenie na rzeczywistość oraz ogromna dawka ciepła i optymizmu.

Źródło: http://www.psychoskok.pl/produkt/zatrzymac-czas ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Zatrzymać czas"

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl