Huna – sekretna nauka w książce

Obrazek artykułu
Huna to pradawna nauka pozwalająca uzdrawiać duszę i ciało. Hawajczycy z powodzeniem stosują ją do dziś, a świat nauki od dawna wykorzystuje w wielu obszarach. Teraz, dzięki jedynej w swoim rodzaju książce każdy może poznać i skorzystać z mocy Huny.

 Wiedza i technologia, jaką dysponuje współczesny świat, jest imponująca. Wyspecjalizowaliśmy się w konstruowaniu specjalistycznych maszyn i szerokim wykorzystaniu niemal wszystkich substancji pozyskiwanych z natury. Od dłuższego czasu nasila się jednak potrzeba „powrotu do korzeni”. Wiemy, że dawne cywilizacje znały i wykorzystywały sposoby pozwalające leczyć ciało i duszę.


Choroby cywilizacyjne stały się prawdziwą plagą. Koncerny farmaceutyczne prześcigają się w produkcji „cudownych” leków. Rynek zalewają medykamenty mające wzmacniać naszą odporność i ułatwiać radzenie sobie z problemami dnia codziennego. Stajemy się coraz słabsi, podatniejsi na stany depresyjne i zgubne skutki stresu. Nie potrafimy cieszyć się chwilą i z nadzieją patrzeć w przyszłość. Nadmiar obowiązków i piętrzących się komplikacji bardzo frustruje. Z matni przepełnionej lękami, żalami i przykrymi wspomnieniami, trudno się wydostać. To jednak konieczny krok na drodze do szczęścia.


Huna, czyli pradawna nauka pozwala uzdrawiać duszę i ciało, może pomóc każdemu. Na całym świecie naukowcy wykorzystują jej moc. Teraz, dzięki jedynej w swoim rodzaju książce, każdy może ją poznać. To szansa, z której nie można nie skorzystać. Nie tracąc nic, zyskać możemy bardzo dużo.


Huna i Ho’oponopono: starożytna wiedza współcześnie

http://www.tajemniceprzeszlosci.pl/huna-i-hooponopono-starozytna-wiedza-wspolczesnie


Warto wiedzieć, że pierwsi osadnicy pojawili się na Hawajskich Wyspach około 300 roku naszej ery. Przypuszcza się, że najpierw przybywali oni aż z wysp Polinezji, po latach na tamtejsze tereny zaczęli docierać również  ludzie z wyspy Raiatea i Bora-Bor, a pierwsi Europejczycy dostali się tam dopiero w XIII wieku.


Nim o hawajskiej kulturze dowiedział się „cywilizowany” świat, Hawajczycy świetnie sobie radzili. Wiedza przekazywana była ustnie, a najcenniejszych tajemnic strzegli Kahuni. Byli to mędrcy znający pieśni zawierające bezcenne informacje z określonego obszaru życia. Niektórzy Kahuni biegle znali wiedzę tajemną, praktyki magiczne i okultystyczne. Jak widać obszary, które po dziś dzień fascynują ludzkość, były zgłębiane z powodzeniem. Wysoko ceniona była także znajomość Huny – szamańskiej magii i religii Hawajów.


Wielu osobom, które wcześniej nie zetknęły się z tą tematyką, może wydawać się, że to jedynie niewarta uwagi ciekawostka. Informacja na temat rozwoju bardzo intrygującej hawajskiej kultury. Siła Huny zadziwiła jednak niemal cały współczesny świat. Zaczęli wykorzystywać ją mieszkańcy Indii, Chin, Egiptu, a z czasem Europy, Anglii czy USA. Obecnie hawajskie nauki stosuje się między innymi w programowaniu neurolingwistycznym i technikach perswazji. Jest to temat godny uwagi. Możemy bowiem pozyskać wiadomości pozwalające zmienić naprawdę wiele we własnym życiu.


„Huna: sekretna nauka. Korzyści i współcześni nauczyciele” to książka, która nauczy nas korzystać z mocy Huny. Dowiemy się, czym dokładnie jest huna i jej ważna część zwana ho’oponopono. Zagadnienie zostało zaprezentowane w łatwy do zrozumienia sposób. Dzięki temu, po zdobyciu najważniejszych informacji z łatwością wykorzystamy je na co dzień. Nie tracąc nic, możemy zyskać to, co najważniejsze, czyli zdrowie ciała i umysłu, a dzięki temu harmonię.


Książka do nabycia na stronie:
http://www.psychoskok.pl/produkt/huna-sekretna-nauka-korzysci-i-wspolczesni-nauczyciele


„Huna: sekretna nauka. Korzyści i współcześni nauczyciele” to jedyna w swoim rodzaju książka napisana przez osobę od lat zajmującą się tematyką. Autor, Wojciech Filaber ukończył studia na Universytecie Middlesex, podróżował do Tajlandii,  obserwacja mistrzów medytacji, zgłębiał tajniki buddyzmu i hawajskich nauk. Co więcej, zapewnia, że z powodzeniem wykorzystuje zdobyte informacje.

„Wiedzę, którą dzielę się z czytelnikami, sam wykorzystuję w życiu codziennym.  Uważam, że jest ona niezbędna do zachowania równowagi i nadawania nowego znaczenia codziennym doświadczeniom. Wiedza z dziedziny medytacji oraz nauk związanych z Huną umożliwia pracę nad własnym wnętrzem,  nad naszymi relacjami z samym sobą i z otoczeniem. Efektem praktykowania owych metod jest na przykład moja twórczość pisarska.”


Odzyskaj wewnętrzną równowagę, by znaleźć „klucz” do szczęścia

http://www.psychoskok.pl/aktualnosci/odzyskaj-wewnetrzna-rownowage-by-znalezc-klucz-szczescia


Osobę Wojciecha Filabera oraz poszczególne jego książki naprawdę warto poznać. Dzięki nim bardzo szybko przekonamy się, że możemy wieść spokojne, szczęśliwe życie. Podstawą Huny oraz innych nauk prezentowanych przez autora pozostanie wyzwolenie się ze szponów przeszłości i nauka koncentracji na chwili obecnej. Jak widać, hawajskie metody są zgodne ze współczesną wiedzą psychologiczną i technikami psychoanalizy.


Poznaj autora i jego twórczość – Wojciech Filaber

http://www.psychoskok.pl/autorzy/wojciech-filaber


Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy