Grzegorz Kaźmierczak- autor z sercem

Obrazek artykułu
Słowo autor pozwala rozpoznać daną osobę jako, twórcę. Jeśli wspomnimy, że jest to autor książek oraz ebooków, nie będziemy mieli złudzeń, że będzie w stanie zaproponować nam dawkę literatury. I tutaj zaczyna się kłopot, ponieważ jako czytelnicy stawiamy określone wymagania, i nie zawsze jesteśmy gotowi przyjąć więcej, niż początkowo oczekiwaliśmy.

Grzegorz Kaźmierczak na pewno nie zapewni nam przepełnionych fantastyką wojaży, kryminalnych zagadek, przerażających scen mordu wprost z krainy horroru, poetyckich wersetów, komediowych gagów czy romantycznych wyimaginowanych uniesień. Ten autor oferuje nam o wiele więcej, zasługując na miano wyjątkowego. Pytanie czy jesteśmy na to gotowi?


Każda książka i ebook, emanuje pozytywną energią oraz sekretem serca, którym Grzegorz Kaźmierczak pragnie się dzielić. Świat i ludzi naprawdę można odkryć na nowo, pod warunkiem, że spróbujemy otworzyć się na nieznane dotąd doznania. Pozwólmy więc aby autor pomógł i nam.


Zagubieni w szarej rzeczywistości, przytłoczeni ciężarem codziennych często nieistotnych problemów zdajemy się ślepnąc nie dostrzegając tego co najważniejsze. Grzegorz Kaźmierczak, który zna drogę do światła, i od dawna pomaga odnajdywać ją innym z pewnością będzie gotowy nam pomóc, na co dowodem są wszystkie niepowtarzalne publikacje autora ( Królestwo serca czyli jak rozmawiać z Bogiem, Potęga serca. Praktyczny przewodnik rozwoju duchowego, Prawda serca. Elementarz Nowej Ziemi, Boska seksualność, czyli sztuka kochania sercem). Co więcej powinniśmy wiedzieć, że autor nie ukrywa się jak niektórzy, lecz pozwala dokładnie poznać poprzez swą stronę http://prawdaserca.pl/


Prawdziwy człowiek, o wielkim prawdziwym sercu, który nie nakłania siłą do zmiany, bo szanuje odmienność poglądów. Nim stwierdzimy, że nasze są inne warto przekonać się ile możemy zyskać, nie oferując nic. Może z czasem, i my zaczniemy oferować życiodajną energię innym?


Niedawno ukazała się kolejna pozycja Grzegorza Kaźmierczaka- „Ptaki prawdziwi mistrzowie Ziemi” tutaj


ptaki

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl