Książka z okazji Światowego Dnia Dobroci Dla Zwierząt

Obrazek artykułu
4 października obchodzimy Światowy Dzień Dobroci Dla Zwierząt z tej okazji polecamy książkę „Zwierzęta. Prawdziwi przewodnicy człowieka”.

Z biologicznego punktu widzenia zwierzęta to nieopisanie, zróżnicowane królestwo, do którego należy również człowiek. Oczywiście ludzie stojąc na samym szczycie łańcucha pokarmowego czasem zdają się nie dostrzegać, że tuż obok są inne organizmy.


 Nie tylko z okazji Światowego Dnia Dobroci Dla Zwierząt powinniśmy pomyśleć jak wiele zawdzięczmy innym istotą. Bez zwierząt nasze życie zdaje się nie możliwe, bo przecież spożywamy je, wykorzystujemy do pracy, do pomocy, do przytulania itp. Rozpoczynając rozmyślania warto także sięgnąć po książkę, która ułatwi nam zrozumienie tematyki- „Zwierzęta. Prawdziwi przewodnicy człowieka”.


 

„Zwierzęta. Prawdziwi przewodnicy człowieka”. Autor, Grzegorz Kazmierczak po raz kolejny dotyka Matki Natury i w niej poszukuje, a w zasadzie odkrywa przed Czytelnikiem mistykę naturalnej energii w formie usposobienia zwierząt. W książce omówionych zostało prawie 100 gatunków, zarówno tych nam bliskich, żyjących w naszym polskim ekosystemie (np. kret, krowa, borsuk, jeż), jak również tych egzotycznych, znanych nam tylko z albumów, książek, ogrodów zoologicznych i telewizyjnych programów przyrodniczych, jak na przykład krokodyl, kangur, orangutan, wieloryb. Ta książka, jak i poprzednie tego autora, jest propozycją dla ludzi zainteresowanych stylem życia bliskim naturze, prawdziwej miłości, w którą jesteśmy obdarzeni, przyjaźni człowieka z innymi przedstawicielami naszej planety. Sami sprawdźcie czego możemy uczyć się od naszych braci mniejszych – zwierząt.

 

Książka do kupienia miedzy innymi na:

 http://bonito.pl/k-1497238-zwierzeta-prawdziwi-przewodnicy-czlowieka

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl