Antymeloman – Podróż na Operiona

Obrazek artykułu
Antymeloman to premierowy cykl humorystycznych opowieści, dzięki którym śpiewaczka i pisarka, Aneta Skarżyński zabiera wszystkich w mini–podróże w czasie i przestrzeni.

Każdego tygodnia, za sprawą kilkuminutowych audycji, Aneta Skarżyński przybliża wszystkim niezwyczajne historie, zdarzenia, postaci i osobliwości ściśle związane z teatrem muzycznym. Cykl Antymeloman autorka dedykuje absolutnie wszystkim, bez względu na wiek, czy zainteresowania. Przy czym należy nadmienić, że szczególnie miło będą „widziani” anty-entuzjaści opery. To właśnie tę grupę Aneta Skarżyński pragnie skłonić do sięgnięcia ku korzeniom muzyki klasycznej i teatru operowego.

https://www.youtube.com/channel/UCAo7ice-IFGZ85i8SgURpWQ


Przepełnione humorem audycje możemy potraktować jako doskonałą zapowiedz „Podróży na Operiona”. Książka podobnież jak cykl audycji otwiera przed nami magiczny świat muzyki. W tej niezwykłej przestrzeni, na przełomie kliku wieków, począwszy od roku 1590, natrafimy na ekscentryków, dziwaków, nie zdiagnozowane fenomeny muzyczne. Nie zabraknie przygody, sensacji, zakulisowych tajemnic, kryminalnego, czy erotycznego zabarwienia. Dziać będzie się naprawdę dużo, ale z pewnością dzięki lekturze nawet w geniuszu zdołamy dostrzec zwykłego człowieka.

 

Prapremiera „Podróży na Operiona” odbędzie się dnia 29 października 2016 roku o godzinie 18.00 podczas Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie.

strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/616019705226457/

 

 

 

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl